AdemHoca 2017 UEFI Multiboot - Usb Alet Çantası

Kodla Büyü
hocam gerçekten güzel paylaşım teşekkür ederim ben de.

ama şunu sormak istiyorum:

ben ilk önce bir e.t. 'ya kendi istediğim gibi düzenleme yapıp, denetim masası'ndaki windows'un kendi dosya geçmişi ile dosyaların yedeği alma özelliğiyle yedek alıp yedeği diğer e.t. lara kuruyorum. bu usb'ye bu tarz yedekleri de atabilir miyiz? atabiliyorsak nasıl?

kardeş selamlar çok güzel çalışma eline sağlık. öncekilerini kullanıyoruz. lakin Sergei Strelec nedir ne işe yarar biraz açıklama yaparmısın.

ademola hocam sergei strelec SSTR partlarının şifresi nedir acaba?

Tamam buldum sitesinde yazıyormuş :)
Şifre : strelec

Birde XP için gerekli olan Boot.rar dosyası direk ana dizine mi kopyalanacak. Bu dosyayı mı yoksa içindeki iso yu mu atacaz hocam?

Son düzenleme:
hocam gerçekten güzel paylaşım teşekkür ederim ben de.

ama şunu sormak istiyorum:

ben ilk önce bir e.t. 'ya kendi istediğim gibi düzenleme yapıp, denetim masası'ndaki windows'un kendi dosya geçmişi ile dosyaların yedeği alma özelliğiyle yedek alıp yedeği diğer e.t. lara kuruyorum. bu usb'ye bu tarz yedekleri de atabilir miyiz? atabiliyorsak nasıl?
Maalesef hocam çok iyi bilmiyorum o sistemi ama. Oluşturduğunuz yedekleme diskine dosya eklenebiliyor ise uefi olmayan yöntemle menü ekleyebiliriz sanırım

s.a siteye yeni üye oldum kullanımını da bilmiyorum ste veya forumu
yanlış yere yazıyosam kusura bakmayın

sizlerden bi ricam var

multiboot v2.0 sisteme bütün windowları araçları ekledim
ama acronis true image ile win7 pe yi ekleyemedim

bu konuda bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

şimdiden hepinize teşekkür ederim

kardeş selamlar çok güzel çalışma eline sağlık. öncekilerini kullanıyoruz. lakin Sergei Strelec nedir ne işe yarar biraz açıklama yaparmısın.
hirens boot cd vardı eskiden içinde bir çok araç vardı. bu onun modern hali. cd den çalışan mini windows gibi, içinde tüm teknik servis ihtiyacı programlar var.
windows şifre kırma parola sıfırlama hdd veri kurtarma hdd test ram test disk clone vs vs.

hocam hirenbootcd indirilen hangi dosyası atılacak? Bu arada emeklerine sağlık gerçekten süper bişey oldu bu..

daha önceki çalışmalarınız çok işime yaramıştı hocam, bayadır görememiştim sizi forumda, bir geldiniz pir geldiniz ... Teşekkürler ...

şimdi bunu ben indirdim ama nasıl kullanacağım arkadaşlar bir tarif edebilir misiniz

Evet aynen. Ben de indirdim ama ilk aşamada ne yapılacak. İşi bilen arkadaşlar, bi zahmet tarif bekliyoruz.

Geri