ADEY CEVAP ANAHTARI...(uzaktan eğitim)

Kodla Büyü

storm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
uzaktan eğitim adey eğitim sınıfı test soruları cevap anahtarı:
1.aşama:
C-A-A-C-D-C-D-D-C-D

2.aşama:
C-B-C-A-C-C-C-B-C-D

3.aşama:
D-A-D-D

Adey eğitimi sınavı sorularının cevapları:

1-A 2-B 3-B 4-C 5-A 6-A 7-A 8-D 9-C 10-B

ilgilenenlere ilanen..
konu daha önce varsa aff...

henüz haberdar olmayan arkadaşlarım olabilir,
http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/
adresine girerek mebbis şifreleri ile giriş yaptıktan sonra son tarihi 31.12.2011 olan adey sınıflarına girip dersleri takip etmeleri ve 3 aşamalı dersleri dinlerken karşılarına çıkan sorulara yukardaki cevapları vermeleri gerekir, ve son olarak en altta yer alan 10 soruluk testi de cevaplamaları gerekmekte bu sayede tamamlanmadı görünen kısımların tamamlanması gerekmektedir, tüm öğretmenlerin yapması gereken bu işlemi sizler için daha kolay hale getirdik, maksat formaliteler yerini bulsun..
kolaylıklar gelsin..

kimleri kapsıyor bu eğitim benim haberim yok birde sayfaya giriyorum hiçbirşey karşıma çıkmıyor. bilgi lütfen

menu' Alıntı:
kimleri kapsıyor bu eğitim benim haberim yok birde sayfaya giriyorum hiçbirşey karşıma çıkmıyor. bilgi lütfen
Hocam bu tüm öğretmenleri kapsıyor,sınıfı olan olmayan ve formatörleri de kapsıyor.sayfanıza girdikten sonra
GÖREV SEÇ
ADEY EĞİTİM SINIFI (tamamlanmadı yazacaktır)
seç diyorsunuz
sol taraftan eğitim ağacını açıyorsunuz,oradan dersi seçiyorsunuz,bölüm 1 yani..
eğitime başlamak için tıklayın diyor ,tıklıyorsunuz,
sonra ileri diyerek dersi dinliyormuş gibi yapıyorsunuz(hızlıca basabilirsiniz)
sorular gelecek karşınıza yukarda yazan cevapları sırasıyla işaretliyorsunuz ,dersiniz bitiyor
aynı işlemi 2. ve 3. adey eğitim sınıfı içinde yaptıktan sonra
en altta da göreceğiniz adey sınav soruları var onları da bu şekilde cevaplara bakarak yapıyorsunuz
kırmızı şekilde yazan tamamlanmadıların yeşil şekilde tamamlandı yazmasını sağlıyorsunuz ve işlemleriniz bitiyor ,geçişleri anasayfa linkine tıklayarak yapıyorsunuz
haberiniz olmayabilir ama illa ki haber verecekler idareniz en kısa zamanda
sorun çıkarsa yazarsınız biliyorsak cevaplarız hocam..

eğitim falan yok ders falan seçebileceğim tek tık yok :D
Biri bizi unutmuş bizimki özel eğitim acaba ondan mı işitme eng. okulundayım

storm' Alıntı:
adresine girerek mebbis şifreleri ile giriş yaptıktan sonra son tarihi 31.12.2011 olan adey sınıflarına girip dersleri takip etmeleri ve 3 aşamalı dersleri dinlerken karşılarına çıkan sorulara yukardaki cevapları vermeleri gerekir, ve son olarak en altta yer alan 10 soruluk testi de cevaplamaları gerekmekte bu sayede tamamlanmadı görünen kısımların tamamlanması gerekmektedir, tüm öğretmenlerin yapması gereken bu işlemi sizler için daha kolay hale getirdik, maksat formaliteler yerini bulsun..
kolaylıklar gelsin..

hocam 31.12.2012 okumuştum yazıda ama. hatta bu yüzden biraz da erteliyorduk.

menu' Alıntı:
eğitim falan yok ders falan seçebileceğim tek tık yok :D
Biri bizi unutmuş bizimki özel eğitim acaba ondan mı işitme eng. okulundayım
ders yoksa sorun da yoktur hocam..haberiniz olsun o zaman, lazım olursa...

smhs' Alıntı:
storm' Alıntı:
kolaylıklar gelsin..

hocam 31.12.2012 okumuştum yazıda ama. hatta bu yüzden biraz da erteliyorduk.
ok doğrudur:) ertelemek en doğal hakkımız, neyse ,daha çok var, admin dilersen konuyu kapatabilirsin:)

sesimi çıkarmayayım dimi. :++:
notumu aldım teşekkürler belki lazım olur bizim mem aklı geç çalışıyor belki ondandır. :p

bizim başlangıç ve bitiş tarihi 01.08.2011-31.08.2011 yazıyo eğitimi kaçırdık mı

Tşk ler hocam...
ben birinci aşamayı bitirdim ikinci aşamaya ana sayfadan geçmek istediğimde birinci aşamayı bitirmedin yazıyor bir iki defa denedim olmadı???

Geri