ADEY CEVAP ANAHTARI...(uzaktan eğitim)

Kodla Büyü
Arkadaşlar bu eğitimin son tarihi 31.12.2011 yani bugün demek oluyor ki bugün saat 12 ye kadar vakit var. Fakat dün ben girişleri yaparken saat 22 civarları eğitimleri kapattılar. Bizim okulun dün haberi oldu, sistemde sıkıntılı oluğu için arkadaşlara eğitim verip girmelerini sağlamak pek mümkün olmadığından girişlerini ben yapıyordum. Fakat şimdi bu yüzden bazı arkadaşlar eğitimler kapandığı için sınava giremiyor. Nasıl bir son tarih mantığı var anlayamadım.

Nasıl son gün ADEY 31.12.2012^ye kadar uzatılmadı mı arkadaşlar onaylayın. Bir iki gündür uzaktan eğitim açılmıyor. Bu adamlar önce 2012 yazıp sonra tekrar 2011 mi yaptılar yoksa?

bilgisayarbilisim33' Alıntı:
Nasıl son gün ADEY 31.12.2012^ye kadar uzatılmadı mı arkadaşlar onaylayın. Bir iki gündür uzaktan eğitim açılmıyor. Bu adamlar önce 2012 yazıp sonra tekrar 2011 mi yaptılar yoksa?

adey bitti arkadaşlar .....

Sevgili öğretmen arkadaşlarım benim şöyle bir sorunum var ADEY derslerini tek tek tamamladım hepsinde yeşil tamamlandı yazıyordu sonra sınavıda bitirdim ordada tamamlandı dedi, sabah arkadaşların durumu için OYS modülünden kim eksik diye bakayım derken benim tamamlanan dersler 2/3 şeklinde ve tamamlanmadı yazıyor bu nasıl bir saçmalık sonuçta dersleri geçmeden sınav olamazdım ki resimi ekliyorum

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    43.7 KB · Görüntüleme: 2,726
O gördüğün devamsızlık konusunun sınav sonucu.İlk 3 konu kaldırıldı sistemden.En üstte ADEY 1.2.ve 3.konular artık görünmüyor.

ertelendi diye biliyordum bendee kaldırmışlar şimdi gerçi ben kendiminkini yaptım

sinefil' Alıntı:
O gördüğün devamsızlık konusunun sınav sonucu.İlk 3 konu kaldırıldı sistemden.En üstte ADEY 1.2.ve 3.konular artık görünmüyor.
onu biliyorum hocam daha önce yeşil tamamlandı yazıyordu kaldırmışlar ancak OYS modülü var en üstte ordan eğitimi tamamlamayanlardan biri olarak gözüküyorum.

craynomore' Alıntı:
arkadaşlara eğitim verip girmelerini sağlamak pek mümkün olmadığından girişlerini ben yapıyordum.

nasıl yani hocam bide eğitim verip nasıl gireceklerini mi anlatıyorsun?
yada girmeyenlerin yerine sen mi giriyorsun?

yahu ben yinede adey bölüm2 yi tamamlayamadım otuz kere bitirdim farklı tarayıcılarda denedim hepsini doğru yaptım bitiriyorum tamamlandı cıkmıyor bi türlü
hayır herkes yapmış gördüğüm kadarıyla benden başka bölüm 2 ye takılan yok herhal banamı kıllık ediyorlar anlamadımki

dndd' Alıntı:
yahu ben yinede adey bölüm2 yi tamamlayamadım otuz kere bitirdim farklı tarayıcılarda denedim hepsini doğru yaptım bitiriyorum tamamlandı cıkmıyor bi türlü
hayır herkes yapmış gördüğüm kadarıyla benden başka bölüm 2 ye takılan yok herhal banamı kıllık ediyorlar anlamadımki
Aynı sorun bende de vardı. Cevapları bildiğimden hızlıca yapıp bitiriyordum olmuyordu. Yavaş yavaş ağırdan alınca kaplumbağa misali bir de baktım tamamlandı yazıyor.Bir kaç kere denemek lazım. İlk seferinde olmayabiliyor.

cevap anahtarına gerek yok...
normal dersinizi açın , sağ alt köşeden javayı sağ tıklayın console dan clear yapın derse geçin hızlıda ileri diyin, cevaplı yerlerde sol alttaki play deyin ilerleyin 30 dk lık dersin 2dk da bittiğini görceksiniz sonra aynı şekilde diğer dersleri de yapın , geçin...
iyi çalışmalar...

arkadaşın dediği gibi yapan varmı arkadaşlar... soruları cevaplamadan geçirmiyor ki anlamadım galiba ben

Hocam ben ADEY birinci bölümünü 10 kere tekrar ettim dersin sonunda eğitimi tamamladınız diyor fakat ana sayfadan 2. bölüme geçmek istedim.1.böölmü tamamlamadınız diyor. Bunun nedeni nedir. Slaytlarda bekleme sürelerine de uyduk istelik.

levuca' Alıntı:
arkadaşın dediği gibi yapan varmı arkadaşlar... soruları cevaplamadan geçirmiyor ki anlamadım galiba ben
tüm dersleri bu şekilde yaptım, hepsi tamamlandı...
kolay gelsin..

bitefo' Alıntı:
Hocam ben ADEY birinci bölümünü 10 kere tekrar ettim dersin sonunda eğitimi tamamladınız diyor fakat ana sayfadan 2. bölüme geçmek istedim.1.böölmü tamamlamadınız diyor. Bunun nedeni nedir. Slaytlarda bekleme sürelerine de uyduk istelik.
1. bölümü tamamladınız dedikten sonra sayfayı kapatmayın kendisinin kapanmasını bekleyin.
Java'nın en son sürümü yüklü olsun.

Bir de misafir bölümü çıkmış içinde aynı eğitimler var bu ne oluyor fikri olan var mı?

Ekli dosyalar

• misafir.JPG
    misafir.JPG
    58.9 KB · Görüntüleme: 3,155
Hocam adey eğitiminde bölüm 1 i geçemiyorum. Eğitimi bitirmeme rağmen bölüm ıı ye geçmek için sınav açmıyor. 31/03/2011 de eğitim kapanacak bana acil yardım ederseniz sevinirim

Geri