Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ADEY CEVAP ANAHTARI...(uzaktan eğitim)

Konu, 'ARGE (ADEY,İKS,PYS,SP,TKY)' kısmında storm tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. aydogduilhan

aydogduilhan Üye

Hocam javanın en son sürümünü yükledim. eğitim soruları bittikten sonra bölüm 1 kendiliğinden kapanıyor zaten. Bölüm 1 den sınav da açmıyor. bölüm 2 ye geçmiyor. Dolap beygiri gibi bölüm 1 i tekrarlayıp duruyorum.

2. hsezgin

hsezgin Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de 2. aşamayı bir türlü geçemedim 15-20 defa farklı farklı denedim olmadı ne yapmak gerekiyor

3. astalavista23

astalavista23 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam öncelikle çözünürlüğü 1360*1024 yapın .sonra ileri ileri arada play tuşu. tamamdır.

4. herbas

herbas Üye

Merhaba
    biz anasınıfı öğretmenleri olarak bu konudan bugün haberdar olduk ve ilgili alanı açamıyoruz. Ne yapmamız gerektiğini biliyorsanız, bizimle paylaşabilir misiniz? Teşekkürler

5. erfatm

erfatm Seçkin Üye Seçkin Üye

Adey eğitim 31/03/2012 tarihinden itibaren devredışı bırakılmış. Son gün 31 marttı. İçeriğe ulaşılmıyor. Ne yapılması gerektiğiyle ilgili bir duyuru göremedim

6. Eslivya

Eslivya Süper Üye Süper Üye

Ya şu seminer dönemini boş geçirmeyelim uzaktan eğitimi bitirelim dedik, iki gündür uğraşıyoruz, sadece bi arkadaş tek bi dersi tamamlayabildi. Ekstra hiç birşey yapmadan oldu bi de farklı bişey yapsa biz de ona göre yapacağız. Ağustosta biten dersleri tamamlamak istiyoruz ama yok arkadaş. Herkes tamamladı mı burda? Bilişimciler ne yaptınız? Bitiş tarihi 31.08.2012 olan dersler için tatilimi harcayamam... Şimdi tamamlayacaktık ne güzel yav...

7. erfatm

erfatm Seçkin Üye Seçkin Üye

Ben bitirdim, play düğmesiyle ilerlemek gerekiyor. İleri oklarla yapınca sayılmıyor. Sol altta dersin kaçıncı dakikasında olduğunuz yazıyor, o dakika durunca playe basıp ilerlemek gerekiyor.

8. Eslivya

Hocam bizden ileri tuşuna basıp basıp bitiren arkadaşlar var. Hatta şuan bitirmeye çalıştığım arkadaşlardan biri her zamanki gibi yaptı, bi sefer kabul etti sadece. Aşağıdaki süre slaytları ilerlettikçe otomatikmen ilerliyo zaten. Slaytları yavaaaş yavaş da ilerlettim, sabırla ilerlettim, olmadı yine. Bir de dediğinizi deneyeyim.

9. Eslivya

Dediğiniz gibi 2 ders ilerleyebildim hocam teşekkürler. Lakin aynı yöntemle bile artık kabul etmiyor :verymad: Sabırla play tuşuna basa basa ilerledim ama yok!

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal