Adey ve afet yönetimi eğitimi

Kodla Büyü
kimsenin haberi yok sanırım herkes bitirecek :) adeyi bitirdim ....afette sorun var sanırım ....

pardon hocam sen haklısın 2011 i 2012 olarak görmüşüm. evet bende de afet yönetiminde sorun var...

afet eğitimini yapmayacağız şimdilik. ADEY yapılacak. Hazır bitirmişken, klavuzları da yayınlayayım burada.

ADEY (Aşamalı Devamsızlık Yönetimi Modeli) Genelge ve klavuzu

Ekli dosyalar

• ADEY_Genelgesi ve klavuzu.rar
    3.3 MB · Görüntüleme: 520
adeyin derslerini tamamladım ama sınavı geçemedim. hep başarısız diyor hata mı var ne :D

omd' Alıntı:
adeyin derslerini tamamladım ama sınavı geçemedim. hep başarısız diyor hata mı var ne :D
Hocam var. 8 soru doğru ise sisteme tekrar girince düzeliyor. Ayrıca firefoz daha garanti. Yine explorer sınıfta kaldı :D

1. eğitimi üç kez tamamladım ama hala tamamlanmadı görünüyor. Firefoxtan girmiştim, bir de IE'den girelim bakalım.

Bir kere de düzgün çalışsa. Şu sistemi adam gibi deneseler, herşeyi göz önüne alsalar. (Yoğunluk, bağlantı kesinitisi v.s.)

IE ve firefoxtan ve farklı bilgisayarlardan defalarca tamamladım, tamamlandı durumuna geçmiyor. Bir anlam veremiyorum. Müdür Baş Yardımıcımız girdi tamamladı. Hesabım ile ilgili bir sorun var sanırım. Kime nereye bildireceğiz belirsiz...

Var mı aynı durumu yaşayan?

eya' Alıntı:
IE ve firefoxtan ve farklı bilgisayarlardan defalarca tamamladım, tamamlandı durumuna geçmiyor. Bir anlam veremiyorum. Müdür Baş Yardımıcımız girdi tamamladı. Hesabım ile ilgili bir sorun var sanırım. Kime nereye bildireceğiz belirsiz...

Ben de dersleri tamamladım ama sınavı geçemiyorum. Ne yaparsam yapayım olmuyor :D Yeterli puanı almama rağmen böyle ısrar ettiği için ben de bıraktım :D

omd' Alıntı:
eya' Alıntı:

Ben de dersleri tamamladım ama sınavı geçemiyorum. Ne yaparsam yapayım olmuyor :D Yeterli puanı almama rağmen böyle ısrar ettiği için ben de bıraktım :D

hocam banada 2. seferde tamamladı dedi...yavaş yavaş çözdüm :)

valla ben uzun bi süre bakmam. Zaten bizim okulda bi ben çözdüm diğerleri bakmadı :D yeter. bu kadarlık aldım eğitimimi kafi geldi bana :D zaten müdür değilim, müdür yardımcısı değilim, rehber öğretmen değilim, sınıf rehber öğretmeni hiç değilim. iki üç saat dersimle ben mi çocukların devamsızlığını takip edicem. :D

karinca_52' Alıntı:
hocam zaman gerekşiyor , hemen hızlıca ileri ileri yapmayın

Hocam ilkini okuyarak, uzun uzun tamamladım, olmadı.

Olmazsa biraz bekleyerek denerim tekrar. Ama ben olacağını sanmıyorum. Süre kontrolünün olduğunu da düşünmüyorum. Sorularla kontrol yeterince sağlanmış zaten.

p.tesi sistemi öğretmenlere anlatacağım. Sorunlar devam ederse yine sıkıntı olacak öğretmenler programı benim yaptığımı düşünerek soru soruyorlar:)

Bölüm 1'i başarı ile tamamlanıdınız, bölüm 2'ye girmek için anasayfaya dönün yazıyor, ama anasyafaya döndüğümde bölüm 1 halen tamamlanmadı görünüyor... :verymad:

Java hata takibini açtım, sürekli hata veriyor, her işlemde. Java 6 update 24 kurulu.

Başarılı gerçekleştiren arkadaşlar yüklü java sürümlerini söylerlerse bir de onla deneriz.

hocam bende de aynı 4 kere bitirdim adey 1 ama hala tamamlanmadı yazıyor...

eya' Alıntı:
Bölüm 1'i başarı ile tamamlanıdınız, bölüm 2'ye girmek için anasayfaya dönün yazıyor, ama anasyafaya döndüğümde bölüm 1 halen tamamlanmadı görünüyor... :verymad:

sl benden de o kadar. tamamlanmadı yazıyor. ya sabır. :-1:

eya' Alıntı:
Java hata takibini açtım, sürekli hata veriyor, her işlemde. Java 6 update 24 kurulu.

Başarılı gerçekleştiren arkadaşlar yüklü java sürümlerini söylerlerse bir de onla deneriz.

bende 6.21 var hocam. Dersleri tamamladım ama sınavda hata veriyor benimki de :)

Hocam boşverin sistemde kadrolar bile güncel değil. Ayrıca, evli arkadaşları hala bekar zannediyor :D

Bu sistem ne zaman adam olur acaba. İletişim bölümü bile yok sitenin, arızayı bildirmek için. Telefonla arasak nereyi arayacağız...

Tamamlanamayan uzaktan eğitim geliştirmişler, bu da bir ilk olsa gerek. :alkis:

Arkadaşlara seminer çalışması, sistemi tamamlamanız gerekiyor dedik. Arkadaşlar 1 dersten diğer derse, çok defa denemelerine rağmen geçemiyorlar. MEB kalite istiyorsa, kaliteli hizmet versin. eğer istemiyorsa bu işleri öğretmenlere bıraksın.

Ben ADEY klavuzunu indirdim. Çıktısını aldım. Bıraktım öğretmenler odasına. Eğitimi de arada deneyin olursa ne ala dedim.

Liseler güncel niye alınmamış. Emeklilerin hala sistemde ne işi var. MEBBİS sistemini kopyalamışsınız bari, güncelini kopyalasaydınız.

SORULARI CEVAPLADIM 10 da 10 doğru ama başarısız oldunuz yazıyor saçmalıııııııık
CEVAP ANAHTARI:
1 A 2 B 3 B 4 C 5 A
6 A 7 A 8 D 9 C 10 B
eğer herkese aynı sırada çıkıyorsa sorular.

Ekli dosyalar

• sınavsonuç.JPG
    sınavsonuç.JPG
    21.9 KB · Görüntüleme: 2,656
Geri