adıma sahte evrak düzenlemiş olabilirler ne yapmalıyım (acil

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar türknetten ttnet e geçişi kabul ettim . 2,5 ay önce.
Tam aradan 2 gün geçti arandım.
Ama nasıl bir numara olduğunu inan hatırlamıyorum. Neyse 444 1 .... tarzında bir numara ama

Daha sonra müşteri hizmetlerinden arıyoruz. Aboneliğin hızlanması için evraklarınızı şu telefondaki whatsapp adresine ya da mail adresimize gönderin dedi. whatsapp tan daha hızlı olur dedi. 05051435777 nolu numarayı verdi.
verdiği mail adresi de ttnet li bişeydi. ona gönderseydim yine yiyecektim :)
Bende gönderdim.
123.png

Neyse ben ttneti şikayet ettim btk ya hala bizim iş neden olmadı diye. Verdikleri cevap biz asla whatsapp kullanmayız olunca durumu anladım.

Şuan bi ses yok ama. Adama bariz en kalitelisinden bir kimlik fotokopisi ve bir de imzamı vermiş oldum.
Üzerime açılmış bi şirket bile var belki
Olan oldu ne yapmalıyım.

Hocam en kolayı hemen yeni kimlik al. Eskisini iptal etmiş olursun. Geçmiş olsunb

hocam çok geçmiş olsun inş bir sıkıntı olmaz bilgilendirirseniz sonucu herkes için faydalı olacaktır.

Hocam geçmiş olsun.. Daha net bir bilgi için isterseniz bir avukata danışın. Neler yapabilirler kimlikle yani.. İnşallah bir sey çıkmaz. Bir anlık dalgınlığınıza geldi sanırım :(

Bence hemen yerel gazeteye ilan verin "kimliğimi kayip ettim bu tarihten itibaren hükümsüzdür" gibi. Daha sonrada yeni kimlik çıkartmak için gidin başvurun. Bu işler şakaya gelmez, il il, mahkeme mahkeme gezenler var hocam.

geçmiş olsun hocam. e-devlette sanırım, "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı" başlığı altında "firma işlemleri" kısmı var, oradan sorgulayın hocam, inşallah bir şey çıkmaz.

vergi dairesine gidip sorgulama yapmayı da deneyin hocam

Geri