Adobe Acrobat DC PRO Giriş Hatası

Kodla Büyü

yaasinn

Seçkin Üye
Seçkin Üye
adobe Acrobat DC ile bir pdf dosyasını açarken giriş yapın hatası alıyorum. Crcklmme rağmen bi kaç kullanım sonrası hata veriyor. Elinde sorunsuz olan varsa gönderebilir misiniz ya da bu sorunu nasıl çözebilirim.

bu hata

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    41.3 KB · Görüntüleme: 164
Ben de aynı hatayı alıyordum.Geçici bir çözüm ama crackli bulana kadar programı kaldırın tekrar kurun crackleyin.Programı çalıştırmadan önce internet bağlantısını kesin bu uyarıyı almazsınız.Çevrimdışı etkinleştirme yaptığınız için internet bağlantısını bulduğu anda etkinleştirme istiyor.Kolay gelsin

Ben de aynı hatayı alıyordum.Geçici bir çözüm ama crackli bulana kadar programı kaldırın tekrar kurun crackleyin.Programı çalıştırmadan önce internet bağlantısını kesin bu uyarıyı almazsınız.Çevrimdışı etkinleştirme yaptığınız için internet bağlantısını bulduğu anda etkinleştirme istiyor.Kolay gelsin

hocam elimdeki crkli versiyonu. İlk kullanımdan önce interneti kapatıp aktivasyon yapmıştım sorunsuz çalıştı. Bi kaç gün sonra bu Hatayı verdi. Her kullanımdan önce interneti kapatmam mı gerekiyor.

Geri