Adobe flashı bitirdi

Kodla Büyü
Re: Adoba flashı bitidi

mantıklı bir karar oldu. html5'in daha etkili ve pratik olarak kullanılabileceği, dreamweaver gibi WYSIWYG türünde bir program daha iş görür.

yazık oldu :eek:
şuan HTML5 de dahil hiç birisi flash kadar becekrikli değil :(
Bu arada internet oyunları, youtube videoları hala flash tabanlı çalışıyor :idea:

yav biz hala flash mı anlatacaz derslerde modüllerin acil güncellenmesi gerekiyor hem web hem grafikte

fireworks'de 2 sene önce bitmişti. bakalım sırada ne var :)

youtube html5 player'ı kullanmaya başladı.

mobil platformlar yükselen trend, flash'ın daha fazla işlemci gücü gerektirdiği, bu yüzden de pil süresini olumsuz etkilediği bilinen bir gerçek. bu yüzden de mobil işletim sistemleri (IOS-Android desteklemiyor, windows 10 mobile'ı bilmiyorum) flash player'a destek vermiyor.

Evet flash ve actionscipt ile çok güzel şeyler yapılabiliyor. ama olay gelip taşınabilirlik (şarj olmadan uzun süre kullanılabilirlik) engeline takıldığında, beceriklilik ikinci planda kalıyor. benimde çok sevdiğim bir dildir as 2.0 ve as 3.0.

Flash ın geleceği çok öncesinden belli idi. Malum işlemciyi çok yoruyor.

Html5 + css3 + Js
Sanırım Flash taki shape tween hariç herşeyi yapar bu üçlü

İşin yoksa yeniden öğren ...

Alpay bey... kayseride ileri pardus kursu iptal mi oldu katılımcı en son baktığımda 13 kişi gözüküyordu

Buzkırıcı' Alıntı:
Alpay bey... kayseride ileri pardus kursu iptal mi oldu katılımcı en son baktığımda 13 kişi gözüküyordu

Sayın hocam php kursuda (19 başvuru), ileri pardus kursuda aynı akıbeti paylaştı :(
Okullar onaylamamış yada kursiyerlerin aynı tarihte başka kursları olduğu için hizmetiçi birimi kursa alamamış.
Bana söylenen bu.

Katılmak isteyen olursa mebbisten bakasın.
Web tasarımı - ileri seviye
Web programlama Php&mySQL
kurslarını 2016 için yeniden plana aldı il mem.

Geri