Adsense Ödeme Alma

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
google adsense hesabımda 202.77tl birikmiş, ödeme alabilmek için eşik 200tl bildiğim kadarıyla. yani eşiği geçmiş bulunuyorum peki ödemeyi nasıl alıcam onu bilmiyorum ben:) banka bilgilerimi filan tanımlamıştım daha önce. ödeme kendiliğinden mi oluyor yoka talep mi etmeliyim? talep etme bölümü de göremedim orada. bilgisi olan varsa ve beni aydınlatırsa çok sevinirim:)

200 tlyi aştığınız için ayın 22- 23 ü gibi otomatik tanımladığınız hesaba yatar

Hesap doğrulaması yaparken kullandığınız banka hesabına (Google 1TL gibi bir ücret gönderiyor doğrulama için) 21'inden sonra EFT ile yatar.

ozlem22' Alıntı:
google adsense hesabımda 202.77tl birikmiş, ödeme alabilmek için eşik 200tl bildiğim kadarıyla. yani eşiği geçmiş bulunuyorum peki ödemeyi nasıl alıcam onu bilmiyorum ben:) banka bilgilerimi filan tanımlamıştım daha önce. ödeme kendiliğinden mi oluyor yoka talep mi etmeliyim? talep etme bölümü de göremedim orada. bilgisi olan varsa ve beni aydınlatırsa çok sevinirim:)
yatar hocam hesap belırledıysenız 210 gibi filan yatıyor benım hesaptakı ama bu ara işler iyi değil

bu ay 22'si cumartesiye denk geldiği için muhtemelen 24'ünde hesaba yatar.

kesinleşmiş kazançlardan kesinti yapılmaz.
aylık kazançlarınızdan google "Geçersiz Trafik - İçerik için AdSense" adında bir miktar (aslında epey bir miktar) kesinti yapmıştır zaten.

az kaldı google maaşına:)

penguen işi biraz zora soktu ama bakalım onuda çözeriz...

Geri