afiş tasarımı - öneriler - eleştiriler

Kodla Büyü

kty38

Aktif Üye
okullar açılmadan tamamlamak istedim önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. (çalışma CMYK 16 Bit baskı kalitesi için yüksek ama forma atamada zorluk çektiğim için kaliteyi düşürüp kaydettim görüntüde biraz kaybolma var gölgelerde )

hocam ellerinize sağlık ama bayrağın üzerinde kalan yazılarda okunma zorluğu var bu belkide foruma yüklerken ki kalite düşüklüğünden olmuştur. aslında yoksa sorun değil güzel çalışma tebrikler :+1:

kardeşim ellerine sağlık, güzel olmuş , ufak tefekleride görmeyecez artık :) başarılarınızda takdir ettim, inşallah bu yıl daha çok başarı bekleriz bir Ankaralı olduğum halde görev yerim Kayseri olduğu için daha çok başarı kazanmasını isterim. bu arada gönderirsen ana dosyayı kullanırız , hatta kayderide kullanmayan kalmaz, nede olsa reklam seven bir memleketteyiz değilmi..

teşekkür ederim .orjinalini yüklemeye çalışıyorum dosya boyutu biraz büyük zaman alıyor.

eyvallah hocam sağolasın, güzel bir çalışma, orjinal dosya için teşekkürler :+1:

umarım birilerinin işine yarar... yatılı okulda çalışan arkadaş varsa yurt ve yemekhaneler için de yardımcı olabirim . baskı malıyeti ofset kuşe 1 ytl çivarındaa cerçevede 5 ytl gibi fazla bir maliyet tutmuyor okullarında kullana bilirler.

Hocam elinize sağlık, çok güzel olmuş,
Yalnız bayrağı sağ tarafa Atatürk ile simetrik olacak şekilde eklemeyi da deneyebilirsiniz.
Hem ortada okunması zor olan yazılar netleşir hem de simetri korunmuş olur diye düşündüm.

Geri