Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Ağ,İnternet,Mobil ile kullanılan Atak Alternatifleri

Konu, 'BTE- Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği' kısmında sugibi tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. sugibi

sugibi Aktif Üye

Herkese merhaba arkadaşlar,

Okulda yaşadığım bir sıkıntı sonrasında Etkileşimli tahtalar için ATAK ve türevlerinin arayışına girdim. Sorunum şu ki tahtalar için kilit kullansak bile öğretmenin tahtayı atak ile açıp, ders arasında tahtayı açık bırakmak istemesi, öğrencilerin bu duruma sürekli alışarak tahtanın kapanmasına tahammül edememesi ve açamadıklarında sürekli olarak donanımlara zarar vermeleri gibi bir sorun var. Tahtaları ders aralarında uzaktan kapatarak inatlarını kırmak istiyorum. Açıkçası bir öğretmenimle de bu konuda sıkıntı yaşadım.

Ağdan, İnternetten, Mobil cihazdan...
    TAM RANDIMANLI çalışan bir kilit programı arıyorum. Sıkıntıyı özellikle sabahları yaşıyoruz, e sabahları da okulda olmuyoruz, kontrol de edemiyoruz bu yüzden...

Aslında beğendiğim bir program vardı ancak şu an için yazılımcı arkadaşlar tahtanın kapanışında kilit programının verdiği YANIT VERMİYOR sorununu çözememişler. Yani tahta kapatılırken öğretmenin BU PROGRAMI SONLANDIR seçeneğini seçmesi gerekiyor. Ek olarak tahta kendi kendine kapanacak olsa da bu uyarının çıkması nedeniyle dakikalarca açık kalacak, kapanmayacak.

Bana 3 yöntemle de kullanılıp tahtayı kilitleyip kapatabilen bir program lazım.
    TECRÜBELERİNİZİ BEKLİYORUM.

2. banyer34

banyer34 Üye

Usb Key kullanıyoruz faz2 için mükemmel

3. btr23

btr23 Seçkin Üye Seçkin Üye

ucretli mi hocam bu program?

4. Gara

Gara Üye

evet hocam ücretli. bende usb key kullanıyorum. güzel bir program. uygulamayı geliştiren hasan bey de çok ilgili, bir sorun olduğu zaman en kısa zamanda çözüm bulmaya çalışıyor. tavsiye ederim.

5. btr23

btr23 Seçkin Üye Seçkin Üye

Teşekkürler hocam.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal