Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Ağlamayın sonra !!!

Konu, 'CeBIT eurasia Bilişim 2010' kısmında ebfo45 tarafından paylaşıldı.

1. bote67

bote67 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Söylediklerim = yarısı dolu bir bardaksa siz boş olan tarafına bakmışsınız. O 500 kişilik salon Bursada olsa boş yer bulabilmek için 10 gün öncesinden yer ayırtmak gerekirdi. Bunu kesinlikle sağlayabilirdim,ama ya toplantı Şırnakta olsaydı. İlk TBMM de alınan bir karar vardı: Milletvekilleri sadece seçildikleri ilin değil tüm milletin vekilleridir. İstanbuldaki toplantıya sadece İstanbulda bulunan üyeler katılacak olsa bile ilgililere bu sadece İstanbulun değil tüm Türkiyenin sorunudur mesajını iletemeyecekseniz yada Bursada olsa ben iletemeyeceksem ben öğretmen değil kendi çıkarlarını düşünen bencil bir insan değil canlıyımdır.

2. bote67

Telekonferans yolu veya anlık ileti yolu ile fiziksel olarak orada bulunamayan kişilerin de toplantıya görüntülü ama sanal olarak katılması sağlanabilir bardağın dolu tarafından bir öneriydi.

3. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

Hocam bu mantıkla hareket edersek bir yere varamayız. Bizde canlıdan öte birşey olmanı istiyoruz oturduğumuz yerde canlıdan öte değiliz ama Bilişim Teknolojilerinin geleceğini bir girişimde bulunursak belki ozaman farklı birşey olduğumuz anlaşılır.
    Hertür girişime açığız ister oraya gelin isterseniz oturduğunuz yerden takip edin. Yeterki Bilişim Teknolojileri için birşeyler yapın. Hepimiz aynı taraftayız. Salonda tek kişide olsak kendi içimizde dev bir kadroyuz.

4. bote67

:alkis:

5. ist_koord

ist_koord Süper Üye Süper Üye

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal