Ağrı'da görev yapan arkadaşlar

Kodla Büyü

Batın82

Aktif Üye
Eşimin tayini Ağrı'ya çıktı şimdi bende tayin istiycem ilk olarak merkezde yer varmı

Yer var mıı derken hocam? Ben Ağrıdayım merkezde, yerden kastınızı anlamadım norm olarak mı soruyorsunuz?

Hocam teknik öğretmenseniz, benim bulunduğum okulda şu an ihtiyaç var norm açık fakat kadro vermemişlerdi illerarasında, ilk atama da kurumlarasından birisi atandı başlamadı, ama muhtemelen açılır çünkü eml ve ticaret doldurdu geçen yıl. Ortaokulların durumunu bilemiyorum hocam sanırım norm yok.

2012 ilk atama kontenjanları burda var hocam sadece Ağrıya ait

Ekli dosyalar

• 04091625_20122_ogretmen.xls.rar
    25.9 KB · Görüntüleme: 27
Batın82' Alıntı:
Eşimin tayini Ağrı'ya çıktı şimdi bende tayin istiycem ilk olarak merkezde yer varmı

İlk görev yerim Ağrıydı hocam moralini bozmak gibi olmasın da öncelikle geçmiş olsun, allah sabrını artırsın...

Şu anda nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama Ağrı Türkiyenin gelişmişlik bakımından en gerideki illerinden biri hocam. Yani büyük market avm vs yoktur mesela, park bahçe piknik alanı bulamazsın, soğuk zaten 5-6 ay her yer buz tutar dışarıya adım atamazsın, kısacası mahrumiyet bölgesi işte pek yaşamak istenilecek bir yer değil o açıdan söyledim ama tabiki şartlar onu gerektiyorsa da iyi yada kötü yaşarsınız hocam

Şuanda yaşadığım yer Türkiye'nin cennet denilebilecek yerlerinden biri kışın kar yağmayan denizi olan bir çok açıdan gelişmiş bir ili. Ağrı'da Okullar nasıl hocam

hocam ne yazık ki benim puanım 50. Ben ilk olarak isteğe bağlı atamada tercih yapmayı düşünüyorum olmazsa eş durumu istemeyi düşünüyorum. Zaten çok fazla okul açılmıyor. yazacağın okullardan haberim olursa sevinirim

gunesss985 hocam 10 yıllık öğretmenim ama çalıştığım yer 10 puanlık bir yer nasip öyle oldu eşimin tayini Ağrı'ya çıktı benim puanla orayı isteyen başka yoktur bildiğim hep duyum üzerine yalnız 8 açık varmış dediğim gibi duyum çıkar büyük ihtimalle senin tayininde ama genede buraya yazarım tercihlerimi

Geri