Ahmet Gündoğdu istifa etmiş...

Kodla Büyü

*Vendetta*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
"Haklarının savunulması ve emeklerinin karşılığını alabilmek için bizi kendilerine vekil olarak tayin eden yüz binlerin, milletimizin ve dünya mazlumlarının emanetini layıkıyla taşımaya gayret ettik. Yapıp ettiklerimizi, eksiklerimizi, fazlalıklarımızı tarih değerlendirecektir. Bu hususta gayret ettiğimize, 300 bini aşkın Eğitim-Bir-Sen üyesi kardeşimden şahitliklerini her iki dünyada da istirham ediyorum. Bilmeden kalbini kırdığımız, gönlünü almayı unuttuğumuz, takdir etmekte noksan kaldığımız, davanın hızla zirveye ulaşması adına tekdir dilini kullandığımız kardeşlerim varsa bu vesileyle haklarını helal etmelerini diliyorum. Biz, bizden yana haklarımızı helal ettik."

Kaynak: http://www.sendikahaberleri.com/Ahmet_G ... etay/13648

Bizim sendikamızda 3 dönem kuralı var. Görevini tamamladı. Kendisini tebrik ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.
Vekilliği veya bakanlığı hayırlı olur inşaallah :)

Ben hakkımı kendisine iki dünyada da helal etmiyorum! Benim adıma benim yararıma yapmadığı hizmetlerin hakkını ondan ve ona destek olan herkesten alacağım!

Yapılan onca adaletsizliğe ses çıkarmamasının hesabını bu dünyada değilse bile diğer tarafta mutlaka soracağım! Şahit olarak Allah yeter!

s_kajmeran' Alıntı:
Ben hakkımı kendisine iki dünyada da helal etmiyorum! Benim adıma benim yararıma yapmadığı hizmetlerin hakkını ondan ve ona destek olan herkesten alacağım!

Yapılan onca adaletsizliğe ses çıkarmamasının hesabını bu dünyada değilse bile diğer tarafta mutlaka soracağım! Şahit olarak Allah yeter!
ben de

Emeklerinin karşılığını alacak tabiki. Bakan felan yapmasınlarda sakın.

Soru:

Ahmet bey istifa etmiş milletvekilliğine başvurmuştur. Kariyerinde ilerleme kaydetmiştir. Yeni gelecek başkan kendinden önceki başkanları örnek alıp başarılı olanların yolundan gidecektir. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde ....................................................... olması kuvvetle muhtemeldir.

Yukarıdaki cümlede boş bırakılan kısmı mantık çerçevesinde dolduralım.

Not: Sendika ile ilgili haberlerde yazı yazmasamda bu habere kayıtsız kalamadım. :(

s_kajmeran' Alıntı:

bende

Başkanım sana hakkımız sonuna kadar helal.

Şaka tabii, hakkımı sonuna kadar alacağımdan şüphesi olmasın. :)

Güya memura siyaset yasak! :)
Adam zaten siyasetçiydi. Sadece kadrosunu alacak şimdi.
Haram zıkkım olsun yediği haklarım. Kendi çıkarı için hükümete peşkeş çektiği her haksızlığın vebali elbet çıkar bir yerlerden.

MV olacak ondandır. Memuru satan biri MV olursa gerisini siz düşünün!

şaşmamak lazım. taşra teşkilatlarından en önde ne kadar şuursuzca bağıran varsa il müdür yardımcısı, en özel müdürlükler veya ıvır zıvır bakanlıklarının il müdürü oldular. buda milletvekili olsun. çok görmem. en üzüldüğüm. ezberledikleri cümleler dışında ortalama bir cümleyi anlayıp düşünüp yorumlayamayacak adamlar yalaya yalaya geldiler bu yerlere. içlerinde mutlaka çalışkanlar hak edenler vardır onları ayırıyorum.

ben elbet çıkacak diye bekliyorum ama bu dünyada göremeyeceğim sanırım. kimseden birşeyin çıktığı falan yok. tabi ümit fakirin ekmeği.

hiç sendikasına üye olmadım çok kere de küfür etmişimdir adıyla aynı cümlede neyse ki o "helal etmiş"

üzgün değilim ben sendikasına üye olmadığım halde mesleğime - meslek onuruma - maaşıma- 2012 yılında yaz tatilinin sonuna kadar beklediğim il dışı tayinine ve daha yazamadığım bi dünya problemlere sebep olduğu için hakkımı helal etmiyorum.
sahiden inanıyorsa mahşeri hesaba iki elimle yapışıp yakasına alacağım çok şey var

Hırsız avukatı arkadaşlar bu adama oy verirken birazık eliniz titrer mi acep ??
Makaraya titremedi ki buna mı titresin...
Nasıl olsa chp kötü, vicdan rahat

haberin resmi bir kaynağı yok ama zaten beklenen bir durumdu çokta şaşırmamak gerekir. memurdan çok akp nin haklarını savunan bir sendika başkanı ve ona tabii olan 700 bin den fazla memur. akp hükümetinde yakışır en sonunda siyaset yapacağı yeri bulmuş oldu. bu adamdan çok arkasına takılan 700 bin memura ne demeli. hangi hakkı aldınız da bu adamın peşine düştünüz...

Geri