Ahmet Gündoğdu istifa etmiş...

Kodla Büyü
Evet kaybettirdikleri ve milyonların ahını almasından ötürü kendisini tebrik ediyoruz. İcraatlerine aynı hızla devam edeceğinden şüphem yok!

bende hakkımı helal etmiyorum.sadece ona değil.her türlü haksızlığa rağmen hala arkasında duranlara, hala herşey güzel diyenlere.birazcık inancınız kaldıysa öbür tarafta görüşeceğiz...

Bu dünya'da görülmek için fazlaca kabarık bir hesabı var ama hesabı tek başına vermeyecek nasılsa, yapılan haksızlıkları görüp peşine takılan bir sürü insan var, onlarda paylarına düşeni alırlar...

s_kajmeran' Alıntı:
Ben hakkımı kendisine iki dünyada da helal etmiyorum! Benim adıma benim yararıma yapmadığı hizmetlerin hakkını ondan ve ona destek olan herkesten alacağım!

Yapılan onca adaletsizliğe ses çıkarmamasının hesabını bu dünyada değilse bile diğer tarafta mutlaka soracağım! Şahit olarak Allah yeter!

milletvekilliği başvuruları başlıyor ondandır.

:D

biat mükafatsız bırakılamaz...

:puhaha:

Wikiden alıntıdır sendikacılıktan gelen eski varsa yeni vekiller ve sendikaları wikide yazılıdır (yorumsuz) :D
Abdullah Baştürk
Ahmet Bahir Ersoy
Ahmet Fehmi Işıklar
Bayram Meral
Doğan Onur
Emin Kul
Kemal Nebioğlu
Mehmet Cevdet Selvi
Mehmet Kerimoğlu
Mümin İnan
Necati Çelik (siyasetçi)
Rıdvan Budak
Rıza Kuas
Sadun Aren
Süleyman Çelebi (sendikacı)
Yasin Hatipoğlu
İzzet Çetin
Şevket Yılmaz

Sami Uslu'yu unutmuşsunuz. Başka bi vekili meclis kürsüsünden itekleyerek uzaklaştıran "hak, hukuk, emek savunucusu", "ileri demokrat" sendika ağası :!:

zeybek_20' Alıntı:
Bizim sendikamızda 3 dönem kuralı var. Görevini tamamladı. Kendisini tebrik ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.
Vekilliği veya bakanlığı hayırlı olur inşaallah :)
Tamda Türkiyemizin millet vekili seçimlerine 3 ay kala istifa etmiş.
Bence Manidar :alkis:
Bu arada bakanlığı derken? :!: HANGİ bakanlık bekliyormuş? yada nerede yazıyor bakanlık meselesi :?:

Kara Kule 61' Alıntı:
Wikiden alıntıdır sendikacılıktan gelen eski varsa yeni vekiller ve sendikaları wikide yazılıdır (yorumsuz) :D
Abdullah Baştürk
Ahmet Bahir Ersoy
Ahmet Fehmi Işıklar
Bayram Meral
Doğan Onur
Emin Kul
Kemal Nebioğlu
Mehmet Cevdet Selvi
Mehmet Kerimoğlu
Mümin İnan
Necati Çelik (siyasetçi)
Rıdvan Budak
Rıza Kuas
Sadun Aren
Süleyman Çelebi (sendikacı)
Yasin Hatipoğlu
İzzet Çetin
Şevket Yılmaz

Yani solcu sendikaların başkanlarıda vekil oldu mu demek istiyorsun, onlar yanlış yaptı bizimkide yapsın diyorsun yani. Aman farkımız olmasın aman aşağı kalmayalım yani. Aman gündoğdu ya laf söylemeyin, adam malı götürsün sende yüzde 3 alıp adamı savun, vallahi bravo tebrik ediyorum seni ve senin gibileri. Rıza sarrafı savunursun, gündoğdu yu savunursun... diyecek söz yok

Öğretmen arkadaşım
%3 ü unutma
nisan ayı bitmeden
TES ne bekleriz

NOT:---------yoksa 2 yıl daha %3 ü zor bulursun---------> 2018 yılı zammına kalırsın.

ne %3'ü. maliyenin hesap hatasından dolayı %2,72 alacağız inşallah. :)

s_kajmeran' Alıntı:
Ben hakkımı kendisine iki dünyada da helal etmiyorum! Benim adıma benim yararıma yapmadığı hizmetlerin hakkını ondan ve ona destek olan herkesten alacağım!

Yapılan onca adaletsizliğe ses çıkarmamasının hesabını bu dünyada değilse bile diğer tarafta mutlaka soracağım! Şahit olarak Allah yeter!

:+1: :+1:

enestar' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

ben de

Bakınız: http://www.uludagsozluk.com/k/fasulye-g ... en-saymak/
Kendini Allah yerine mi koydun sen şimdi?

enestar' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

ben de

İnanıyorsak ve bir hakkım var ise eğer Er-geç hesaplaşmak ümidiyle...

Burdan fasülye-nimet hesabı yapan zeka seviyenize, kendinizi üstün görme çabanıza, aşağılama hastalığınıza, savunamayınca çarpıtma yanınıza Teşekkürler...

Nasilsaniz öyle idare edilirsiniz (hadis) Mumsema Nasılsanız Öyle İdare Edilirsiniz
Bir başka hadîslerinde de Efendimiz şöyle buyurur:
كما تكونوا يُوَلَّى عليكم “Nasıl olursanız, öyle idare edilirsiniz.”
HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

s_kajmeran' Alıntı:
enestar' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

ben de

İnanıyorsak ve bir hakkım var ise eğer Er-geç hesaplaşmak ümidiyle...

Burdan fasülye-nimet hesabı yapan zeka seviyenize, kendinizi üstün görme çabanıza, aşağılama hastalığınıza, savunamayınca çarpıtma yanınıza Teşekkürler...

bravo :alkis: :alkis:

Bakın bu kibirlilerin ağababası efgan bey ne demişti hatırlayalım

“Peygamberimiz Mekke’yi fethedip oraya girerken muhtemelen tabii şimdi buradan biz çıktık, geri geldik ve Mekke’yi fethettik, insanlar fevç fevç İslam’a giriyorlar. Muhtemelen kendisine bir pay çıkardı oradan. Bakın biz böyle bir medeniyetin, böyle bir inancın temsilcileriyiz. İnsanın biraz gururlanması doğal bir şeydir, insanidir. Ama hemen ikaz ediliyor. ‘İstiğfar et, Allah tövbeleri çokça kabul edendir.’ Onun için biz kendimize pay çıkarmıyoruz başörtüsü yasağını kaldırdık diye. Allah yaptı diyoruz. Kuran’ı Kerim’i her yere askeri okullar dahil biz sokmadık. Kendisi yaptı, bizi de onunla imtihan etti.” Adamlar peygamberi bile geçti tövbe tövbe.
Ve bir tane ampülcü çıkıpta yanlış demiyor.

volkankey' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

:++:

*Vendetta*' Alıntı:
"Haklarının savunulması ve emeklerinin karşılığını alabilmek için bizi kendilerine vekil olarak tayin eden yüz binlerin, milletimizin ve dünya mazlumlarının emanetini layıkıyla taşımaya gayret ettik. Yapıp ettiklerimizi, eksiklerimizi, fazlalıklarımızı tarih değerlendirecektir. Bu hususta gayret ettiğimize, 300 bini aşkın Eğitim-Bir-Sen üyesi kardeşimden şahitliklerini her iki dünyada da istirham ediyorum. Bilmeden kalbini kırdığımız, gönlünü almayı unuttuğumuz, takdir etmekte noksan kaldığımız, davanın hızla zirveye ulaşması adına tekdir dilini kullandığımız kardeşlerim varsa bu vesileyle haklarını helal etmelerini diliyorum. Biz, bizden yana haklarımızı helal ettik."

Neyin kafasını yaşıyorlar bunlar. Bizimle resmen dalga geçiyorlar. Atamalarda her türlü sahtekarlığı yapacaksın. MEB na paralel örgüt gibi müdür atamalarını kendin yapacaksın. Tehditle, rüşvetle kendinden olmayanları sendika! çekeceksin. Çalışanın değilde hükümetin menfaatlerini gözeteceksin. sonra kalkıp haktan hukuktan bahsedip helallik isteyeceksin. :verymad: :verymad: :verymad:

s_kajmeran' Alıntı:

Tam da duygularıma tercüman olmuş. Yeniden yazmaya gerek yok. Hak yiyen iflah olmaz. Vekil olsa ne olur olmasa ne olur. Allah öte tarafta yardımcısı olsun, kul hakkı zor iş ve ben de helal etmiyorum. Onun hakkı varsa o da etmesin...

pakgun' Alıntı:
*Vendetta*' Alıntı:
"Haklarının savunulması ve emeklerinin karşılığını alabilmek için bizi kendilerine vekil olarak tayin eden yüz binlerin, milletimizin ve dünya mazlumlarının emanetini layıkıyla taşımaya gayret ettik. Yapıp ettiklerimizi, eksiklerimizi, fazlalıklarımızı tarih değerlendirecektir. Bu hususta gayret ettiğimize, 300 bini aşkın Eğitim-Bir-Sen üyesi kardeşimden şahitliklerini her iki dünyada da istirham ediyorum. Bilmeden kalbini kırdığımız, gönlünü almayı unuttuğumuz, takdir etmekte noksan kaldığımız, davanın hızla zirveye ulaşması adına tekdir dilini kullandığımız kardeşlerim varsa bu vesileyle haklarını helal etmelerini diliyorum. Biz, bizden yana haklarımızı helal ettik."

Neyin kafasını yaşıyorlar bunlar. Bizimle resmen dalga geçiyorlar. Atamalarda her türlü sahtekarlığı yapacaksın. MEB na paralel örgüt gibi müdür atamalarını kendin yapacaksın. Tehditle, rüşvetle kendinden olmayanları sendika! çekeceksin. Çalışanın değilde hükümetin menfaatlerini gözeteceksin. sonra kalkıp haktan hukuktan bahsedip helallik isteyeceksin. :verymad: :verymad: :verymad:
:++: Aynen

sisss' Alıntı:
Bakın bu kibirlilerin ağababası efgan bey ne demişti hatırlayalım

“Peygamberimiz Mekke’yi fethedip oraya girerken muhtemelen tabii şimdi buradan biz çıktık, geri geldik ve Mekke’yi fethettik, insanlar fevç fevç İslam’a giriyorlar. Muhtemelen kendisine bir pay çıkardı oradan. Bakın biz böyle bir medeniyetin, böyle bir inancın temsilcileriyiz. İnsanın biraz gururlanması doğal bir şeydir, insanidir. Ama hemen ikaz ediliyor. ‘İstiğfar et, Allah tövbeleri çokça kabul edendir.’ Onun için biz kendimize pay çıkarmıyoruz başörtüsü yasağını kaldırdık diye. Allah yaptı diyoruz. Kuran’ı Kerim’i her yere askeri okullar dahil biz sokmadık. Kendisi yaptı, bizi de onunla imtihan etti.” Adamlar peygamberi bile geçti tövbe tövbe.
Ve bir tane ampülcü çıkıpta yanlış demiyor.
Diyemezler...

volkankey' Alıntı:
enestar' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

ben de

Kendini Allah yerine mi koydun sen şimdi?
Adam hakkını helal etmemiş diye şirke mi giriyor? ne demek istedin tam anlamadım

Beyler kendinizi yormayın boşuna, varsa haksızlık hukuksuzluk vs. mutlaka çıkacaktır. Bu millet şimdiye kadar hiç bir zalimi, hiç bir ihanet edeni affetmedi afftemeyecek, tarih tasdiknamesi (orgoda ...) eline verilenlerle dolu, Gerisi boş.

Ama isnat ettiğiniz şeyler o şahıs(lar)da yoksa o zaman sizin işiniz zor.

Hasanhoca' Alıntı:
Beyler kendinizi yormayın boşuna, varsa haksızlık hukuksuzluk vs. mutlaka çıkacaktır. Bu millet şimdiye kadar hiç bir zalimi, hiç bir ihanet edeni affetmedi afftemeyecek, tarih tasdiknamesi (orgoda ...) eline verilenlerle dolu, Gerisi boş.

Ama isnat ettiğiniz şeyler o şahıs(lar)da yoksa o zaman sizin işiniz zor.

Yaw he tamam Gündoğdu çok iyi bir adam

Dağılın beyler.

Geri