Ahmet yesevi üni. Uzaktan eğitim

Kodla Büyü

iskender61

Üye
ahmet yesevi üni. uzaktan eğitim yüksek lisans programı hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi arkadaşlar.
Şimdiden teşekkürler. :) :)

hocam o siteye bende gözattım, gidenlerden izlenimlerini paylaşmalarını istiyorum biraz
Yinede teşekkürler

Bende buraya başvurmayı düşünüyorum. bilgisayar mühendisliği yüksek lisans programında verdikleri diplomada uzaktan eğitim yazıyor mu sitesine baktım göremedim.

hocam bir ara bende kaydolmayı düşünmüştüm. Ancak tezsiz yüksek lisans olduğu için geri vazgeçtim. Fazla bir getirisi olmayacaktı.
Sisteme gelince; uzaktan eğitim aldıktan sonra ara sınav internet üzerinden, genel sınav ise yüz yüze yapılıyor. (Sınav yerleri: Ankara’da Gazi Üniversitesi, İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi) Başarısız olanlara ayrıca bütünleme sınavı var. Memurlara %20 indirim imkanı var. Diplomada uzaktan eğitim ibaresi daha önce varmış sanırım 2008'den itibaren kaldırılmış.

Diplomalarda uzaktan eğitim ibaresi yazmıyor. Ama bitirmek zor.(Bir öğretim üyesinden öğrendiklerim) Ayrıca Tezsiz Yüksek lisans diploması ne işimize yarar ki?

hocam akademik kariyer düşünmüyorum zaten sadece ilerde öğretmenlik için gerekli veya avantaj sağlayacağını düşündüğümden yapmak istiyorum ve uygun olanıda uzaktan eğitim yoluyla olanı benim için ama kararsızım şuan forumlarda kötüleyende var iyi olduğunu söyleyende yine en iyisi bizzat yaşayarak öğrenme olacak heralde :?

Merhaba arkadaşlar Yönetim Bilişim Sistemleri okuyan var mı bu üniversitede, eğer varsa yardımcı olabilir mi, okumaya değer mi, dersler nasıl zorlanır mıyız, tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz ? Teşekkürler.

Geri