AİDATA ALİM TABLET

Kodla Büyü

ramo87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir öğrencimizin tabletinde kendi kendine dokunmatik çalışıyor .Fabrika sıfırlamama ve rağmen düzelmedi garantiye nasıl gönderiliyor. MNG kargoya vermek yeterlimidir.Şimdidem teşekkürler

Kutu içerisinde garanti belgesinde servis numarası var. Veli orayı arasın hocam .

Bizim öğrencilerin tabletlerinde de servis yok uyarısı veriyor bir çok tablet. Sim kartları tanımıyor. Bir türlü çözemedik nasıl bir yol izlememiz gerekiyor acaba arkadaşlar

Bizim öğrencilerin tabletlerinde de servis yok uyarısı veriyor bir çok tablet. Sim kartları tanımıyor. Bir türlü çözemedik nasıl bir yol izlememiz gerekiyor acaba arkadaşlar

Hocam bazı hatların üretim sırasında hatalar olmuş. Üst yazı ile ilçeye gönderiyoruz
Öğrenci Bilgilerini ilçe de ile, il de bakanlığa yazıyor ve hatların değişimi ile ilgili süreç başlıyor.

Yakın zamanda ben bir öğrencimizin AİDATA tabletini kendim gönderdim;

1) Tablet kutusuna konur, sorunun ne olduğunu anlatan ve dönüş kargosu için açık adresinizi bulunduran bir kağıt ile güzelce paketlenir.
2) MNG Kargo'ya gidilip 199882542 kodu ile AİDATA BİLİŞİM KURUMSAL TİC. VE SAN A.Ş. alıcısına karşı ödemeli gönderilir.
3) Ürün size yaklaşık 15 gün sonra onarılmış olarak geri gelir.

Not: AİDATA tabletler çöp ötesi. Gördüğüm en kalitesiz mikrofonlara sahip.

Yakın zamanda ben bir öğrencimizin AİDATA tabletini kendim gönderdim;

1) Tablet kutusuna konur, sorunun ne olduğunu anlatan ve dönüş kargosu için açık adresinizi bulunduran bir kağıt ile güzelce paketlenir.
2) MNG Kargo'ya gidilip 199882542 kodu ile AİDATA BİLİŞİM KURUMSAL TİC. VE SAN A.Ş. alıcısına karşı ödemeli gönderilir.
3) Ürün size yaklaşık 15 gün sonra onarılmış olarak geri gelir.

Not: AİDATA tabletler çöp ötesi. Gördüğüm en kalitesiz mikrofonlara sahip.
@yasarsahbaz Merhaba hocalarım aidata tableti garantiye gönderirken kutudaki herşey şarj aleti sim kart vs. hepsi konuluyor mu kutuya

Son düzenleme:
Geri