Akıllı tahtanın yerini değiştirebilir miyiz ? İlginç :P

Kodla Büyü

emrehoca

Aktif Üye
Benim laboratuvara akıllı tahta koydurtmamışlardı ancak müdür yardımcımız sen istersen öğretmenler odasındaki akıllı tahtayı senin laboratuvara aldırtabiliriz demişti ben bir şekilde projeksiyonlarla idare ettim. Değiştirmede sıkıntı yoksa bu seminer zamanı değiştirteyim diyorum.. Bu arada benim laba 3.faz zamanı yani 2-3 yıla gelecek akıllı tahta..

turksaffetmez' Alıntı:
Benim laboratuvara akıllı tahta koydurtmamışlardı ancak müdür yardımcımız sen istersen öğretmenler odasındaki akıllı tahtayı senin laboratuvara aldırtabiliriz demişti ben bir şekilde projeksiyonlarla idare ettim. Değiştirmede sıkıntı yoksa bu seminer zamanı değiştirteyim diyorum.. Bu arada benim laba 3.faz zamanı yani 2-3 yıla gelecek akıllı tahta..

hocam benim bildiğim 2 şekilde bu işi çözebilirsiniz, 1.si servise ücretini vererek (ben sorduğumda 200tl demişti servis), 2. olarak da il milli eğitime yazı yazarak ellerindeki 2.el akıllı tahtalardan okulunuza isteyebilirsiniz.

2. seçenek yaş hocam. Ben çok aradım sordum illi 3.faz dediler.. Başka bir şekilde olamaz dediler. Fazladan yok mu hiç takacağınız diye sormuştum hepsi ihale ile oluyor hocam yok maalesefe getirmişlerdi durumu. Servis öğretmenler odasından alıp laboratuvara taşımada ne idarenin başı ne de benim başım ağrıyacaksa çok mantıklı hocam ben bunu bi soruşturayım.

turksaffetmez' Alıntı:
2. seçenek yaş hocam. Ben çok aradım sordum illi 3.faz dediler.. Başka bir şekilde olamaz dediler. Fazladan yok mu hiç takacağınız diye sormuştum hepsi ihale ile oluyor hocam yok maalesefe getirmişlerdi durumu. Servis öğretmenler odasından alıp laboratuvara taşımada ne idarenin başı ne de benim başım ağrıyacaksa çok mantıklı hocam ben bunu bi soruşturayım.

hocam il milli eğitim ellerinde varsa vermesi gerekir tabii ilgilenen biri varsa orada bu işlerle.

turksaffetmez' Alıntı:

bu arada hocam 3.fazın 2-3 yıla geleceğini kim söyledi size, nereden öğrendiniz? bizim okulda 3.faza kaldı o yüzden soruyorum.

Hocam bizim 2015-2016 yılında kuruldu 2.faz olarak geçiyor. Bizim il-ilçe koordinatörünü aradım 3. faza kaldı dedi o da 2-3 yılı bulur dedi. Tahmini bir rakam yani ama ben yine daha geç olabileceğini düşünüyorum.

Geri