Akıllı telefon tavsiye

Kodla Büyü
infinix note 30 yada zero serisi. note serisi daha dayanıklı. daha önce yurtdışından almıştım 6 sene kullandım. şimdi note 30 kullanıyorum kasım ayından beri

Xiaomi nin Note 13 Pro diye bir modeli yok. Bahsettiğiniz model Redmi Note 13 Pro olarak geçiyor. Redmi Xiaomi nin alt markası, serisi artık ne derseniz. Xiaominin kendi modelleri 25bin TL nin üzerinde. Yanıltıcı olmasın.
Ben de Redmi Note 11 kullanıyorum. Memnunum.

Son düzenleme:
Honor90. Alan arkadaşlar memnun. Ekran koruyucu ve bataryanın çabuk bitmesi sorunları yaşamışlar. Hız ve akıcılık konusunda memnunlar.

kesinlikle honor90...telefonun kamerası bile o paraya değer... etrafımda 9 kişiye aldırdım. almalarının tek sebebi kamera. ne 512 gb hafıza ne de 20 gb ram. redmi lerden uzak dur. aldıktan 5 ay sonra eşime honor90 aldık.

Ben samsung j7 pro 5 sene kullandım.Babama verdim kendisi de 4 sene kullandı.Halen batarya değişmedi.Yazilimi çok iyi.Simdi yine Samsug A35 5G 256Gb aldim.Biraz estetik biraz da kamera büyümüş çok hafif, Android 14'e güncellendi.
Benim de gözüm xioami ama yan yana koyuyorum ekranda bayağı fark var.Samsung öne geçiyor.Menu geçişlerinde program çalıştırmada sanki Samsung daha kararlı.

malesef honor90 ların işlemcileri stabil değil diğer türlü güzel telefon

Sar değerleri çok farklı.
sar.png

teşekkürler a54 samsun için ne dersinşz

Samsung A54 güzel olur. İyi telefon.
Ayrıca POCO X6 da güzel bir seçenek. 12 GB RAM / 256 GB Hafıza / Snapdragon 7 Gen 2 işlemci.

13000 liraya yenilenmis s21 mi ,yoksa 16000 e sıfır A55 mi almak mantıklı. çok kararsız kaldım.

Son düzenleme:
15 bin bandinda yüksek ram'li yüksek hafızalı kamerası kaliteli telefon arıyorum.
redmi note 13 pro güzel görünüyor ama keşke şunu alsan diyebileceğiniz telefon önerilerine açığım arkadaşlar.

256 veya 512 GB hafizasi olsun, kamerası iyi çeksin. ram belleği yüksek ve hızlı olsun.

bir de 5g olsun. zira birkaç sene içinde 5g'ye geçeriz gibi duruyor.

Son düzenleme:
Geri