Akıllı Telefon tavsiyeniz nedir?

Kodla Büyü

namikc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar maaşlar malûm ama dokunmatiklere de yavaştan geçmem lazım...Şu ana kadar bütçemi ayarlamaya çalıştım ama bu ay bir telefon almayı düşünüyorum. Fiyatı 1000 tl ye kadar çıkabilir.Tavsiye edeceğiniz bir model varsa görüşlerinizi alayım.Benim için görüşleriniz çok değerlidir...

hocam s2 işinizi rahatça görür.yıllarca kullanırsınız.işlemcisi ram'i kamerası yeterli.fazlasına uzun yıllar gerek olmaz...

Hocam Galaxy Ace yi öneririm.
Ama biraz daha para biriktirirseniz S3 Mini en iyisi...

biraz büyük ve pahalı bir makine ama 2 gb ram, 1.6 ghz 4 çekirdek işlemci, 5.5 inç ekran
galaxy note 2 harika

Hocam aldın mı ödersin s2 ya da s3. s2 paralel ithalat (kaçak değil-kayıtlı) 1000 az üzerine bi fiyata bulabilirsin sanırım.

Hepinize teşekkür ederim.Benimde aklımda hep samsung var. Güveniyorum samsunga. Tv , bilgisayar, bellek hep samsung... 1000in üzerini zorlamam gerek..

s2 lerde ısınma sorunu var hocam s3 iyi ama oda fiyat olarak yüksek android derim yazılım olarak

Sayın hocam, 3-4 aydır Samsung Galaxy Ace 2 kullanıyorum. çok memnunum. harika bir telefon. şiddetle tavsiye ederim...

Dostum biraz sabırlı ol 2 gb rami olan modeller çıksın biraz piyasaya.Bende beklemedeyim.
HTC droid DNA
Sony Odin
Modellerini bekle.
Dayanamam diyorsan yukarda bi arkadaşın tavsye ettiği gibi galaxy note 2 al
(galaxy note 2 => 4 çekirdekli ve 2 gb rami var cihazı kardeşim aldı. Şu an alınabilecek tek telefon.Sadece büyüklüğüne git bak mağazadan almışken adam akıllı bişey olsun)

:D 1200-1500 arası olur.
1 gb ram yeter bana diyosan alabileceğin telefonlar
LG Optimus 4X HD P880 -
HTC One S

jb.can' Alıntı:
Dostum biraz sabırlı ol 2 gb rami olan modeller çıksın biraz piyasaya.Bende beklemedeyim.
HTC droid DNA
Sony Odin
Modellerini bekle.
Dayanamam diyorsan yukarda bi arkadaşın tavsye ettiği gibi galaxy note 2 al
(galaxy note 2 => 4 çekirdekli ve 2 gb rami var cihazı kardeşim aldı. Şu an alınabilecek tek telefon.Sadece büyüklüğüne git bak mağazadan almışken adam akıllı bişey olsun)
Hocam bana göre :) Note 2 Telefon değil Tablet Pc ama telefon özelliği var gibi bişi(çok büyük yani bir telefon için)

Geri