Akaryakıta büyük ötv zammı.

Kodla Büyü
olsun ben hep 150 TL'lik alıyorum. :p 50 TL esprisi bile zamlandı demeyin opet'in kampanyası var o yüzden 150 TL alıyorum, salı günü de almıştım, hatta bir sitede benzin fiyatlarının Türkiye'de 1$'ın altında pek fazla olmadığı, yüklü bir zammı bekleyin yorumunu okuyunca bir fullesem mi diye düşünmedim de değil!

Zincirleme herşeye zam gelecek. Taşıma maliyeti artınca başta gıda ürünleri olmak üzere herşeye en az %10 zam gelecek bir kaç güne.

Bakalım memura da bu bonkörlüğü yapacaklar mı. (Sanmıyorum)

Yakın zamanda depoyu fulleyecektim.. Şansa bak.. Sadece yakıta zamla kalsa iyi ama bunu her işletme bahane ederek zaten fahiş olan fiyatlar iyice uçacak..

Bizim maaşı %3-4 artırıyorlar adı zam oluyor, geri kalan her şeye %100-200 biniyor ama adı zamcık oluyor :)

Ülke ağlama duvarına döndü.Elimizden gelen şey ağlamak ve eleştirmek.Yapılacak şey basit aslında malum partinin yaptıklarını eleştirmek yerine bunların eksilerini nasıl artıya dönüştürürüz bunları konuşmak ve çevremize anlatmak.Muhalefete bakın yaptığı tek şey malum partiyi kötülemek.Böyle oy mu kazanılır.Çık babalar gibi projelerini anlat bizde senin peşinden gidelim anlatalım projeni ve bunlardan kurtulalım.yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar.Malum partiye 1 tane bile oy vermedim okuyup yanlış yorumlamayalım..Başkanlığa göz kırpan kim varsa çıksın anlatsın eğitim politikasını,dış politikasını ,ekonomi politikasını.Böyle olduğunda bunlar otomatikman gidecektir merak etmeyin.Siyahla beyazların arasında arada olan biz grilere oluyor…

Geri