Akçakoca (Düzce) Nasıl Bir Yerdir?

Kodla Büyü

girdab

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilgi sahibi olan arkadaşlardan rica etsek. Ulaşım, kira, ucuzluk-pahalılık, insan vs. nasıl bir yerdir? Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederiz.

ulaşım kolaydır ankaradan da istanculdan da 2.5-3 saatte varırsın. doğal olarak güzel bir ilçedir. sahil kasabası keyfi sürebileceğin bir yerdir. insanı dersen biraz düzceden farklıdır ama düzce insanı nasıldır diye googleda arat çıkar.

Ben 5 gun kaldim nisanda hic begenmedim avea cekmiyor ogretmenevi tarafinda. hava surekli kapaliydi aksam 7 den sonra her yer kapaniyordu. kucuk bir ilce eregliye yakin. eregli cok guzel bir yer tek tesellisi o olabilir.

Azaz arkadaşımın söylediklerine maalesef katılmıyorum. 2002 yılında Düzce iline atandım. 5 yıl görev yaptım ve çok sevdim. Eşim Düzceli. Fırsat buldukça giderim Akçakoca veya Ereğli ye çok güzel yerler. Zonguldak Alaplı ile 5 dk mesafede Alaplı da açık varsa orası da yazılır sayın hocam bilgin olsun.

hocam düzce akçakoca bir tatil yöresi. deniz kenarı fazla büyük olmayan bir ilçe. kira fiyatları çok pahalı. hayat şartları pahalı. ve işin kötü tarafı dışarıdan gelen memuru pek sevmediklerini söylüyorlar. ben kendi web sitem için akçakocanın resimlerini çekmiştim. ve beni ilçe milli eğitimden biri gezdirdi. bu şekilde olumsuz yorumları vardı. resimleri incelemek istersen http://e-resimleri.com/Akcakoca_Resimleri_37

Geri