Akıllı ayna yapım için hangi raspberry pi'yi almalıym?

Kodla Büyü
Hocam akıllı aynayı ben yapmıştım. Süper pi kullandım. Çizgi Marketten aldım. LeMaker süper pi. İşimi gördü. Ancak size tavsiyem wifi özelliği olan bir ürün seçmeniz.Benim üründe yoktu. Tübitakta sunarken kabloyla bağlantı yapmak zorunda kalmıştım.

Hocam akıllı aynayı ben yapmıştım. Süper pi kullandım. Çizgi Marketten aldım. LeMaker süper pi. İşimi gördü. Ancak size tavsiyem wifi özelliği olan bir ürün seçmeniz.Benim üründe yoktu. Tübitakta sunarken kabloyla bağlantı yapmak zorunda kalmıştım.
Hocam sizin mesajınızı okumuştum fakat çizgi markette bulamadim. Direk link verebilir misiniz??

Hocam ben size mesaj yollamıştım 1 ay önce.

Çizgi Markette tükenmiş hocam. Uzun zamandır yok orda. Size yinede linkini göndereyim. En azından özelliklerine bakarsınız.
http://www.cizgi.com.tr/product/education/lmk-Super PI
Dediğim gibi bunun wifi özelliği yok hocam. Ben kendi bilgisayarımın internetini kablolu olarak paylaşıp kullanmıştım Tübitakta. Aslında usb wifi adaptörü de kullanılabiliyor ama bana okul para vermediği için alamamıştım.

• Beğen
Tepkiler: H_M
Hocam bende aynı projeyi yaptım. @moonlight hocamada özellikle cam filmi konusunda danışmıştım. Yapım aşamalarını anlatan video çektim. Henüz montajlama fırsatım olmadı. Yakında montajlayıp yükleyeceğim. Faydası olur umarım. @moonlight hocamın daha önceki açtığı konudaki malzeme listesi ile projeyi kolaylıkla gerçekleştirdim.

Bu yıl bizde tubitak için akıllı ayna yapalım dedik. Elimizde raspberirry yok. bir arkadaşın gözden çıkardığı Android TV box var onu kullanmayı düşünüyoruz. Flash ile tasarım yapıp android uygulamasına dönüştürülebiliyor. Biz böyle yapmayı düşünüyoruz. Daha deneme aşamasındayız. Cam filmi olarak en koyusunu seçmek gerekiyor. Biz deneme yaptık koyu olmayan filmde görüntü net olmuyor. Daha koyu olanını deneyeceğim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: H_M
Bu yıl bizde tubitak için akıllı ayna yapalım dedik. Elimizde raspberirry yok. bir arkadaşın gözden çıkardığı Android TV box var onu kullanmayı düşünüyoruz. Flash ile tasarım yapıp android uygulamasına dönüştürülebiliyor. Biz böyle yapmayı düşünüyoruz. Daha deneme aşamasındayız. Cam filmi olarak en koyusunu seçmek gerekiyor. Biz deneme yaptık koyu olmayan filmde görüntü net olmuyor. https://urun.n11.com/cam-filmi/solar-marka-cam-filmi-amerikan-cizilmez-6-mt-x-50-cm-P204473047 bu filmin koyu olanını deneyeceğim.

Doğru hocam. Biz görüntüde tam netlik sağlayamamıştık.
Yalnız hocam aynalı cam filmi çekmelisiniz. Kapalıyken ayna görevi görmeli. Bu linkteki film aynalı değil sanki

Hocam bende aynı projeyi yaptım. @moonlight hocamada özellikle cam filmi konusunda danışmıştım. Yapım aşamalarını anlatan video çektim. Henüz montajlama fırsatım olmadı. Yakında montajlayıp yükleyeceğim. Faydası olur umarım. @moonlight hocamın daha önceki açtığı konudaki malzeme listesi ile projeyi kolaylıkla gerçekleştirdim.
Hocam videonuzu merakla bekliyorum:) Açıkçası araştırmaya başlayınca az gözüm kortktu stres yaptım. Videonuzu izlemek isterim.

Geri