Akıllı Dükkan Eğitici, sağlıklı oyun ve oyuncak sitesi

Kodla Büyü

nazifet

Üye
Değerli BilgisayarBilişim.net Ailesi.

http://www.akillidukkan.com

İnternet sitemizde her yaşa uygun eğitici, sağlıklı, eğlenceli oyun ve oyuncakları bir araya getirdik.

Kredi kartı, banka havalesi, PTT, kapıda ödeme seçenekleri ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

facebook.com/akillidukkan dan da sitemizin kampanyalarını, yeni ürünlerini takip edebilirsiniz.

"Tüm ürünler eğitici, eğlenceli ve CE belgelidir. Tek tek seçilerek temin edilmektedir. "

MEB email gönderdik ama oyun tanımlaması görünce engelliyorlar sanırım.. Hala çözülmedi

Ben bu işin profesyeneli değilim. Ama bence web siteniz için profesyenel destek almalısınız.

-Siteniz biraz basit gibi duruyor , ayrıca mobil desteğiniz yok

Hocam müşteri kitlemizin önemli kısmı ev hanımları. Bu şekilde bile alışveriş yapmak için destek alıyorlar. mobil versiyonda çok fazla soru aldık. onun için kapattık. Ne kadar basit olursa o kadar az soru geliyor inanın.. Biz de değiştirmeyi çok düşündük ama erteledik.

hocam tebrik ederim herhangi bir alt yapı kullanamadan başarmış olduğunuz iş için, bilgisayar öğretmeni misiniz bu arada

Şu anda öğretmenlik yapmıyorum hocam. Sadece bu işle ilgileniyorum. Daha önce Bilgisayar Öğretmenliği yaptım

Hocam tebrik ederim düşünce mükemmel bende yeğenlerim için bi şeyler alacağım inşallah

bu ahşap ürünlerin neden bu kadar pahalı olduğunu hiç anlamıyorum. 2-3 tl lik maliyeti olan ürünleri 10 kat karla satmak doğru gelmiyor bana.
çocuklarını vr krndilerini doğal ürünlere yönlendirmek isteyn insanları sömürüyorlar. yok organik yok doğal diyerek kazıklamaya çalışıyorlar bence. sadece bu sitede değil her yerde bu şekilde durum.

Hocam ürünlerin piyasa satış fiyatlarını ithalatçı ya da üretici firmalar belirler. Biz özellikle bahsettiğiniz rakamlarda ürün satmamaya çalışıyoruz. Normalde ahşap ürünlerde sağlık denetimi olmayan çok çok ucuz ürün de bulabilirsiniz, çok işlevsel olmayıp yüzlerce liraya satılanı da..
Biz işlevsel olup, sağlık açısından denetimli firmaların makul sayılabilecek fiyattaki ürünlerini tercih ediyoruz.

Üretici değiliz ama sanırım 2-3 lira ahşap maliyeti olsa da işletme gideri, kargo, fatura, emek gibi masraflar eklenince fiyatı artıyordur..

xodeda' Alıntı:
bu ahşap ürünlerin neden bu kadar pahalı olduğunu hiç anlamıyorum. 2-3 tl lik maliyeti olan ürünleri 10 kat karla satmak doğru gelmiyor bana.
çocuklarını vr krndilerini doğal ürünlere yönlendirmek isteyn insanları sömürüyorlar. yok organik yok doğal diyerek kazıklamaya çalışıyorlar bence. sadece bu sitede değil her yerde bu şekilde durum.

:alkis:

xodeda' Alıntı:

Sayın hocam, ahşap ürünlerin fiyatı keşke 2-3 lira olsa, maalesef ahşap oyuncak olduğunda plastikten ve metalden daha pahalı oluyor sebebi, birincisi kargo ikincisi üretim üçüncüsü işcilik maliyeti diğer oyuncaklara göre pahalı. Marangozda yeterli zamanınız olsa bende yaparım diyeceğiniz ikea'da ki oyuncaklara bakarsanız 10 liranın altında kayda değer tahta oyuncak bulmak gerçekten zor.

Girişimci hocamızı da tebrik ederim. Güzel çalışma, üzerine düşülürse başarılı olunabilir. Tabi kargo reklam tasarım gibi çalışmalar yapılırsa, bulunduğunuz ilde bikaç okulla anlaşılıp maliyetine ürün vererek hem tanıtım hemde müşteri elde edebilirsiniz. Hayırlı işler dilerim.

Güzel düşünce, her sene anasıfı öğretmeni nerden oyuncak alsak diye gelir sorar, fiyat karşılaştırması yaparız diğer firmalarla, uygun olursa sizden alışveriş yaparız.

Kategorilendirmede sıkıntı var gibi geldi bana. 2-4 yaş arasına baktım fakat ingilizce flash kartlardan 7 yaşa göre oyunlara kadar çok farklı ürünler var.

xodeda' Alıntı:
Hocam doğadaki en ucuz malzemelerden olan plastikten yapılma oyuncaklara istenilen paraları gördükçe ağaç olanların fiyatlarına inanın şaşırmıyorum. Konu çocuklarımız için bir şeyler almak olunca her türlü sömürü görüyoruz.

Hocam yorumunuz ardından 2-4 yaş aralığını tekrar gözden geçirdim. Her çocuğun gelişim durumu farklı olduğu için yaş aralığı biraz genis. Kimi çocuğun 4 yaşında yaptığı şeyi kimisi 2 yaşında yapabiliyor. Daha önce bizim bir üst kategoride yer verdiğimiz oyunlar için, bu benim çocuğuma da uygun diye erken satın alan çok aile oldu. neticede bu durum ailenin eğitim anlayışına ve çocuğa göre değişiyor.
Biz kategorilendirmeyi yaparken her şeyden önce bu yaş araliklarinin çoğundan geçmiş olan 3 çocuğumuzu temel kriter olarak alıyoruz. Ardindan 15 yillik egitimcilik doneminde gordugumuz binlerce cocugu.. Neticede bu kategoriler olmazsa olmaz aralıklar değil.

Ingilizce Flash kartların bulunmasının sebebi içeriğindeki Ingilizce kelimeler değildir. Ailelerin tercih etmeye başladığı yeni eğitim modellerinde bazı materyaller farklı amaçlar ile daha erken yaşta sunulmaya başlanıyor. Ingilizce flash kartların içerisinde 127 tane görsel var. şekil-renk-sayi-mevsimler-kiyafetler gibi bir çok kategori içeriyor. Başka bir kart grubunda bu kadar zengin içeriği bir arada bulmak çok zor. Aile bu kartı alarak bahsi geçen görselleri yaşına uygun olarak sunabiliyor.
Ileride amacına tam uygun olarak kullanılıyor. Fiyatı 13.90 lira. Bu tarz kartları elinde çıktı alarak ya da çizerek yapmaya çalışan bir çok anne var.

Kategorilerde bazen yogun ürün eklemelerinden kaynaklı hatalar olabilir. Farkettigimizde hemen müdahale ediyoruz zaten.

facebook.com/akillidukkan sayfasını aktif kullanıyoruz. Tavsiye edeceğiniz şeyler olursa buradan mesaj yoluyla iletirseniz memnun oluruz.

tzcn' Alıntı:
xodeda' Alıntı:
Hocam doğadaki en ucuz malzemelerden olan plastikten yapılma oyuncaklara istenilen paraları gördükçe ağaç olanların fiyatlarına inanın şaşırmıyorum. Konu çocuklarımız için bir şeyler almak olunca her türlü sömürü görüyoruz.

Hocam fındık içi fiyatinin 75 lira olduğu zamandayiz. Malesef...

Hocam ürünlerin tamamı ciddi firmaların uzmanlar tarafından hazırlanmış, sağlık denetiminden geçmiş ürünleri.

Bu konuda biz de destek alıyoruz. Hatta facebook ve instagram sayfamızdan ulaşıp tebriklerini ileten Çocuk Psikolojisi uzmanları da var.

Hocam şuanda sitemize kayıtlı müşterilerimiz için bir indirim kuponu kampanyamız var.
Mart sonuna kadar %5 indirim sağlıyor.

İndirim kuponuna "mart5" yazarak kullanabilirsiniz.

xodeda' Alıntı:
ahşabın maliyeti sandığınız kadar ucuz değil. plastik ürün yada oyuncakların çoğu, başka bir amaç için yapılmış, kullanıldıktan sonra çöpe atılmış, sonradan eritilerek geri dönüşümü yapılmış ürünler (mesela çocuğunuza aldığınız plastik araba bir zamanların 5 lt'lik pet şişesi olabilir. bunların maliyeti ahşabın yanında sıfır kalır. her plastik oyuncak için söylemiyorum, Çinden gelen ucuz oyuncaklar böyle yapılıyor. malumunuz çinliler geri dönüşüm konusunda dünyanın bir numarası.

Tam da zeka kartlarını nereden alsak diye araştırırken çıktı karşıma, siteniz hayırlı olsun ihtiyacı olan için çok iyi olmuş. :++: :++:

Geri