Akıllı robot süpürge tavsiye

Kodla Büyü

PCkey

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar. Akıllı robot süpürge almayı düşünüyorum. Tavsiye ettiğiniz marka/model var mı? Limit 3000-5000 TL

roborock s5 max kullanıyorum hocam. süpürmesi gayet başarılı, silmesi ise eh işte tozu alır yüzüstü o kadar. tek süpürenlerden de tercih edilebilir daha uygun olur.

1 hafta önce anneme aldık roborock s5 max. Bikaç tanıdığın tavsiyesi üzerine almıştık çok memnun kaldık . Girmez dedigimiz karyola altına bile zorlaya zorlaya girdi:)Saçaklı halıdan da geçti ama saçak yoğun olursa geçmiyor diye yorumlar da vardı. Silme özelliğini kullanmadik ama süpürme için gayet yeterli.

Yorumlardan anladığım kadarıyla silme için yüksek maliyetli robot almaya gerek yok. Sadece süpürme için almayı düşünüyorum. Sadece süpürme için acaba hangi modeli tavsiye edersiniz

Anker S11 modelini kullanıyoruz. Sadece süpürme özellikli ama çok başarılı. Bir de 35 modeli çıkmış onu da kardeşime hediye aldık çok memnun. Fiyat 1600₺ civarıydı. Anker bu işin öncülerinden inceleyebilirsiniz.

Sadece süpürmeyse ve çalıştır at odaya kapıyı kapat mantığı zor gelmeyecekse roomba nın üzerine yoktur geç temizlik hem uzun ömür olarak. Bu ara da hangisini alırsan al fark etmez daha iyisini görene kadar yine çok çok memnun kalırsın

Hocam alırken emiş gücüne eşik atlama değerine bataryası kaçlık bakmayı unutmayın evinizin metrekaresi ne kadar bunları göz önünde bulundurun 2-3 turda evi temizlemesin sonra

Hocam alırken emiş gücüne eşik atlama değerine bataryası kaçlık bakmayı unutmayın evinizin metrekaresi ne kadar bunları göz önünde bulundurun 2-3 turda evi temizlemesin sonra
Bu arada bende Xiaomi vacuum mop pro var gayet memnunum silmeyi 2 defa falan kullandım 1 senedir haritadan alan falan seçmek gerekiyor sanırım çok kurcalamadım silme olayını bilmiyorum ama süpürmesi şarjı gayet iyi tabi roborock modeller daha iyi duyduğum kadarıyla

Bu arada bende Xiaomi vacuum mop pro var gayet memnunum silmeyi 2 defa falan kullandım 1 senedir haritadan alan falan seçmek gerekiyor sanırım çok kurcalamadım silme olayını bilmiyorum ama süpürmesi şarjı gayet iyi tabi roborock modeller daha iyi duyduğum kadarıyla
Teşekkürler hocam

1 yıldır xoami vacuum mop pro kullanıyorum ev 3+1 135 m2 civarı çok memnunum çalışmadığı gün yok silme süpürme herşeyini kullanıyorum.çevremde s5 max viomi v3 ve xoami vacumm(sadece süpüren) arkadaşlarım var.herkes kendi robotundan memnun☺️En önemlisi bütçe tabii.3800 bütçe ayırırım evim dublex veya çok geniş diyorsanız s5 max öneririm.yok ortalama bütçem var ama sil süpür istiyorum derseniz benimki yani mop pro modeli ideal.üstelik ben 3bine almıştım şimdilerde indirimli 2500 e bile gördüğüm oldu.viomi pek önerilmiyor.

A9B3C85A-B86B-4286-B889-57EBAB60D678.png
7C2F92CA-FFAD-45FF-ADA1-93548AAEFD3B.png

Ev parke düz yüzey. Yerdeki toz ve çocukların kek vs. atıkları için vacumlu emen servis yedek parça sorunu olmayan hesaplı bir öneri lazım. Harita işi önemli değil

Hocam haritalama olmaması sorun teşkil eder mi

Tercih meselesi, ben de salon mutfak birleşik, hep orayı kullanıyoruz, 2 gecede bir çalışıyoruz, her yeri dolanıyor, koltukların ayağını da yükselttim, altına giriyor, tertemiz oluyor sabaha, diğer odaları da haftada bir çalıştırıyoruz yetiyor.
Düz ev olsa bence haritalama şart

Tercih meselesi, ben de salon mutfak birleşik, hep orayı kullanıyoruz, 2 gecede bir çalışıyoruz, her yeri dolanıyor, koltukların ayağını da yükselttim, altına giriyor, tertemiz oluyor sabaha, diğer odaları da haftada bir çalıştırıyoruz yetiyor.
Düz ev olsa bence haritalama şart
Teşekkürler

Haritalama olayı güzel hocam. Cihazı ilk çalıştırdığınızda tüm evi dolaşarak süpürüyor ve evin bir haritasını çıkarıyor. Bundan sonraki çalıştırmalarda haritaya göre ister tüm evi, ister tek ya da bikaç odayı birden seçerek süpürmesini sağlıyorsunuz. İstenen odalar temizlendikten sonra şarj ünitesine geri dönüyor cihaz. Evde odalar arasında eski tip mermer eşikler vardı, onları söküp kapı eşik çıtası taktırınca odalar arası takılmadan geçebildi cihaz.

Çok teşekkür ederim hocam Netice'de bunlar plastik ürünler

Pil motor ve diğer arızalarda yetkili servis var mı?

Arkadaşlardan servisinden memnun olan markalar var mı?

Servis konusunu bende merak ediyorum. Xiaomi ve roborock gibi markaların servisleri yaygın mı?

Bende de aynısı var. Halıyı kaldırıp tüm odayı sildiriyorum. Çok mu kullandım derseniz hayır 2 yada 3 kez kullandım

Servis konusunu bende merak ediyorum. Xiaomi ve roborock gibi markaların servisleri yaygın mı?
Xiaomi kullanıyorum ama servisi konusunda bilgim yok. Yedek parçası sitelerde görüyorum ama Türkiye'de bildiğim ve yaygın servis irobot markasının var.

Geri