Akıllı tahta açma sorunu

Kodla Büyü

gsultra

Site Gezgini
İyi akşamlar arkadaşlar Bt laboratuvarında öğretmen bilgisayarını hdmı kablosu ile akıllı tahtaya bağlıyorum kabloyu çıkardığımda ise akıllı tahta açılmıyor... Açma düğmesine bastığımda klik sesi geliyor ancak açılmıyor çözümü nedir acaba? Teşekkürler

İyi akşamlar arkadaşlar Bt laboratuvarında öğretmen bilgisayarını hdmı kablosu ile akıllı tahtaya bağlıyorum kabloyu çıkardığımda ise akıllı tahta açılmıyor... Açma düğmesine bastığımda klik sesi geliyor ancak açılmıyor çözümü nedir acaba? Teşekkürler
Tahta üzerinden yada kumandadan kaynak girişini değiştirebilirsiniz .

Tahta üzerinden yada kumandadan kaynak girişini değiştirebilirsiniz .
Hocam kaynak değiştirmeme rağmen aynı oluyor..Akıllı tahtayı açmadan kabloyu akıllı tahta ya bağladığımda bilgisayar ekran görüntüsü akıllı tahta da çıkıyor kabloyu çıkardıktan sonra akıllı tahtayı açamıyorum.

Hocam kaynak değiştirmeme rağmen aynı oluyor..Akıllı tahtayı açmadan kabloyu akıllı tahta ya bağladığımda bilgisayar ekran görüntüsü akıllı tahta da çıkıyor kabloyu çıkardıktan sonra akıllı tahtayı açamıyorum.
Hocam ekran görüntüsü akıllı tahtada iken kabloyu çıkarmadan önce bilgisayardan görüntüyü tahtaya aktarma işlemini iptal edip yani görüntüyü sadece bilgisayar ekranina verip kabloyu ondan sonra çıkarmayı deneyin.

Hocam aynı soruni bende yaşadım çok HDD yi soktum kızağı temizledim tekrar yerine taktım normal çalışmaya başladı

Geri