Akıllı Tahta F8 ile windows u yeniden kur gelmiyor.

Kodla Büyü

Ahmetcogur

Aktif Üye
Mrb arkadaşlar. Okulumda sadece bir akıllı tahta f8 ile açılınca seçenekler gözükmüyor. Sadece başlangıç onarma seçeneği var. Wİndowsu yeniden yükle yok. neden olabilir acaba? yardımcı olabilecek varmı?

hocam aynısı benimde başıma geldi, dediğiniz gibi sadece 1 tane tahtada sadece onarma var yeniden yükle çıkmıyor, siz sorununuzu çözebildiniz mi hocam?

hocam F7 ile de açmaya çalıştım, yine bu yeniden yükleme penceresi açılmıyor sadece 1 tane tahtada var bu sorun çok ilginç:(

zodiac' Alıntı:
hocam F7 ile de açmaya çalıştım, yine bu yeniden yükleme penceresi açılmıyor sadece 1 tane tahtada var bu sorun çok ilginç:(
USB bellekten imaj atacaksin yada vesteli cagirip 50 TL vereceksin

savas3457' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
USB bellekten imaj atacaksin yada vesteli cagirip 50 TL vereceksin

hocam kendi yedeğim var başka tahtalara yükleyince hiç sıkıntı olmadan açılıyor, bu tahtaya da kendi yedeğimi kurdum kurulum bitiyor ama tahta açılırken sistem kurtarma çıkıyor sürekli, F7-F8 basıncada yeniden yükleme gelmiyor, vestel 50 değil 85tl istiyor sizin orada farklı tarife mi uyguluyorlar? neredensiniz siz?

hocam win7'nin kendi yedek alma aracı ile yedek alıp daha sonra o onarma seçeneği ile yükleyebilirsiniz diye biliyorum. Daha pratik oluyor win7'nin kendi yedek alma aracı

bu arada benim okuluma akıllı tahtalar 1 ay sonra gelecek hocam. (Daha önce lisede çalıştım ama pek yedek almak ya da geri yüklemeye gerek kalmadı) Bu windows'u yeniden yükle seçeneği format atmak gibi bir şey mi? Nasıl oluyor yani sistemin kendi içerisinde yedeği felan mı var? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Ahmetcogur' Alıntı:
arkadaşlar acronis ile bi tahtadan alıp kurabiliyorsunuz denedim oldu

çalışan tahtadan zaten elimde imajım var ama bu imaj düzgün kuruluyor açılışta sistem kurtarma çıkıyor hocam

Ahmetcogur' Alıntı:
acronis ile mi aldın hocam. full backup al öyle dene

evet hocam acronis 2014 ile aldım, full backup nedir hocam anlamadım? ben normal backup yapıyorum c yi seçiyorum.

Geri