akıllı tahta program yükleme

Kodla Büyü
hocam internet varsa ninite.com adresine giriyorsun oradan istediğin programların kutucuklarını işaretliyip install diyorsun . sadece bu yolla izin veriyor. :idea:

arkadaşlar sitelerde öğrencilerimizde var :( lütfen pasworrdları paylaşayalım sonra okulda sorun çıkıyorr...

Arkadaşlar şifreyi müdür den alabilirsiniz. Genelde müdürlere veriyolar. Eğer hala sıkıntı var sa ben de okul e_mail adresinize mesaj atabilirim şifreyi..

s.a bende urfa dan müdür yardımcısıyım ayrı zamnada bilişim hocasıyım ama akıllı tahta nın şifresini bilmiyorum söyleyebilirmisiniz.. teşekkürlker

Merhaba arkadaşlar. Aşık Veysel temalı imajın şifresini bilen varsa gönderebilirmi, program kurmam gerekti ve sistem izin vermiyor...

akıllı tahtalara şifre olmadığı için birşey yükleyemiyoruz banada şifre lazım..faz 2 olanların

arkadaşlar ankarada ilçemizden sorumlu arkadaş tahtaya kurulacak her programın lisanslı olması gerektiğini söyledi. Bunun dışında yüklenecek programların sorun çıkaracağını söyledi. hatta deepfreze programını bile satın alın dedi. Gerçekten varmı böyle birşey?

Sayin hocam
Arkadasiniz doğru soylemis
Lisansiz yazilimlarin vereceği zarar garanti kosullarini etkileyecektir
Bilginize

"arkadaşlar admin şifresini paylaşmayınız buraya kayıtlı öğrenci olan üyelerde mevcuttur. Lütfen dikkat edelim."

çok doğru

Hocam alibaba etap programini kurmak icin admin yetkisi gerekmiyor. Bilisim bolumu ogretmenleri yazmis. Program ucretsiz. Ben yeni deniyorum. Kurulum cok bssit. Deneyebilirsiniz

SLM Arkadaşlar uygulama yüklerken eba admin şifreyi nasıl aktifleştirebilirim? Tahta imajı hazırladım fakat bir türlü eba admin uygulama yükleme şifresini araştırmalarıma rağmen bulamadım bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen. NOT: Paylaştığım fotoğraftaki ekranı görüp uygulama yüklerken parola sorulmasını istiyorum.

Ekli dosyalar

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    56.9 KB · Görüntüleme: 12
Geri