Akıllı tahtada soru çözmek için hangi grafik tableti almalıyım ?

Kodla Büyü

losar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
akıllı tahtada soru çözmek için kullandığınız yada tavsiye edeceğiniz bir grafik tablet var mı? Özellikle kalemle yazı yazmak için alıyorum.(pdf annnator kullanıyorum) ayakta yazı yazmaktan çok yoruluyorum çok önemli işime yararsa çok güzel olur :)

wacom adını çokça duydum.Birde şöyle bir sorum var hem akıllı tahtanın hemde grafik tabletinin dokunmatiği aynı anda çalışır mı teşekkürler

Samsung not lar işini görür hocam. İlla büyük ekran istersen tabletleri var. Matematik öğretmeni arkadaşım kullanıyor not u

Hocam bilmiyorum ama kaç senedir not kullanıyor. İstersen telefonunu özelden göndereyim konuş. Bence grafik tablet israf, ucuz da değil

Hocam daha önce uc logic kablosuz a5 grafik tablet kullanıyordum, benim şansıma galiba 3 yılda bozuldu. Grafik tablet kullanmak inanılmaz konforlu, bir telefon veya tablet ekranına yazı yazmayla karşılaştırılamaz. Alışana kadar biraz garip geliyor, ekrana bakarak yazmak ama çabuk alışılıyor. Siz yazarken aynı anda çocuk tahtaya yazamıyor, sonuçta imleci siz kontrol ediyorsunuz o anda. Bu işin üstadı wacom, her seviyeden ürünleri var. Diğerlerine göre biraz daha pahalı tabi. Aliexpresste 20 dolar civarında 4 inc olanları da var çok yatırım yapmayacağım derseniz ama kullanımı nasıl olur bilemem.

akıllı tahtada halen kullanan arkadaşlar varsa umarım onlarda belirtirler :)

Okulumda akıllı tahta olsa benim de aklımda bu model vardı. Çok kısa bir zaman önce 450 tl ye satılıyordu.

kaçırdığıma üzüldüm, sizin daha önce kullandığınız model hangisi idi.Birde sıkıntısı ne idi.Amacım soru üzerine yazı yazmak silmek gibi işler. bu işler için ne derece başarılı özellikle yazma hassasiyeti.

Pdf annanotor programında kendi yazılımını yüklemeyince çizgilerde kopukluk olabiliyor. [/QUOTE' Alıntı:
tabletin driverini yükleyince sorun kalmıyor mu hocam ? fiyatı uygunmuş

kaçırdığıma üzüldüm, sizin daha önce kullandığınız model hangisi idi.Birde sıkıntısı ne idi.Amacım soru üzerine yazı yazmak silmek gibi işler. bu işler için ne derece başarılı özellikle yazma hassasiyeti.
Uc logic lapaz tl850 kablosuz du. 3 yıl sonunda atlamalar yapmaya başladı, servise gönderdim yok bir şey dediler, kısa bir süre sonra tamamen bozuldu. Ben de soru çözümlerini yapıyordum sınıfta, 1024 hassasiyet rahat yetiyor.
3 farklı matematik öğretmenine birer tane aldık. Yedek uçları olması zamanla aşınan kalemin ömrünü uzatıyor. Pdf annanotor programında kendi yazılımını yüklemeyince çizgilerde kopukluk olabiliyor. A5 boyutunda.

https://s.click.aliexpress.com/e/c4erRSz2
20 dolara kadar bulunabiliyor galiba hocam bu ürün. A5 yazmışsınız, yanlış anlaşılma olmasın diye ekleyeyim aktif alan 10x5.6 cm civarında. Hocam aldığınız arkadaşlar ne zamandan beri kullanıyorlar ve rica etsem kendilerinden dönüt alabilir misiniz, memnunlar mıymış ve o boyut yetiyor muymuş?

bir dönüt alsak güzel olur.

manyak kedi hocam, birde şunu sorayım tahta büyük, harfleri o büyüklükte mi yazmak gerekiyor kafam takıldı yoksa biz normal yazarken o ölçekte büyütüyor mu ?

20 dolara kadar bulunabiliyor galiba hocam bu ürün. A5 yazmışsınız, yanlış anlaşılma olmasın diye ekleyeyim aktif alan 10x5.6 cm civarında. Hocam aldığınız arkadaşlar ne zamandan beri kullanıyorlar ve rica etsem kendilerinden dönüt alabilir misiniz, memnunlar mıymış ve o boyut yetiyor muymuş?

Arkadaşın daha önceden kullandığı tabletin kalemi ve kablosu onarılamaz duruma geldiği için aldık. 1 yıldır kullanıyor. Daha sonraları eşine ve bir arkadaşına daha sipariş ettik. İlk kullanımlarda ben zorlandım. Fazla hassas geldi bana. Biraz pratik yapmak gerekiyor.

akıllı tahtada soru çözmek için kullandığınız yada tavsiye edeceğiniz bir grafik tablet var mı? Özellikle kalemle yazı yazmak için alıyorum.(pdf annnator kullanıyorum) ayakta yazı yazmaktan çok yoruluyorum çok önemli işime yararsa çok güzel olur :)

wacom adını çokça duydum.Birde şöyle bir sorum var hem akıllı tahtanın hemde grafik tabletinin dokunmatiği aynı anda çalışır mı teşekkürler
Ne yaptınız hocam hangi marka model aldınız. Birde bunların kablolu kablosuz hangisi daha kullanışlıdır?

Birazcık daha profesyönel bir tablet olmasını istersen XP-Pen DECO serisine yönelmiş olursun. Ondan sonra XP-Pen Artist serisi var. Ne kadar yukarılara çıkarsa o kadar basınca duyarlı, hassas, yüksek çözünürlüklü bir ürün haline gelir.

Tasarım işlerine hevesliysen, ileride ben bu tableti tasarımda da kullanırım diyorsan XP-Pen DECO 02 alabilirsin. Pek gerekli olduğunu düşünmüyorum, şuan XP-Pen Star G640S Pad kullanan bir arkadaşım harçlığını onunla yaptığı işlerden çıkartıyor. Para kazanmaya başlamak için yeterli bir tablet. Ondan sonra meslekte ilerlemek için XP-Pen DECO modellerine yönelmek daha mantıklı. Daha da ilerlerim diyorsan bir araba parası harcayıp XP-Pen Artist alırsın.

https://www.xp-pen.com

https://www.storexppen.com

hocam merhabalar, aldınız mı grafik tablet? ben de almayı düşünüyorum ama kablosuz bağlantısı olması onemli... 2. elwacam pro s düşünüyorum sınıfta ders anlatmak için.... ne dersiniz fazla mı uçmuş olurum.

Arkadaşlar hangi grafik tableti önerirsiniz? Wacomun kablolu modelini matematik soru çözümünde kullanmak zor olur mu?

Son düzenleme:
Geri