Akıllı tahtalar için hangi koruma programını kullanıyorsunuz

Kodla Büyü
ATAK ve deepfreeze kullanıyoruz. Yaklaşık 1,5 yıldır Herhangi bir sorun olmadı.

Sadece Tooltime Time freeze. Virüs bulaşşsa bile yeniden başlatınca siliniyor.

ben hiçbir koruma programı kullanmıyorum bozulunca aman hocam bokunu yiyim hocam diye yanıma gelmelerini istiyorum ki bizi birşey yapmayan kendilerini de süper çalışkan her şeyi bilen öğretmen - idareci sanmasınlar, belli bir süre her şey sorunsuz işlerse size gereksiz adam muamelesi yapmaya başlarlar sonra gelip buraya konu açıp şikayet edersiniz, bırakın ayağınıza kadar gelsinler, ben 5 dk da acronis ile imajı yeniliyorum zaten sürekli de sorun çıkmıyor, olsa olsa ayda 1.

ben hiçbir koruma programı kullanmıyorum bozulunca aman hocam bokunu yiyim hocam diye yanıma gelmelerini istiyorum ki bizi birşey yapmayan kendilerini de süper çalışkan her şeyi bilen öğretmen - idareci sanmasınlar, belli bir süre her şey sorunsuz işlerse size gereksiz adam muamelesi yapmaya başlarlar sonra gelip buraya konu açıp şikayet edersiniz, bırakın ayağınıza kadar gelsinler, ben 5 dk da acronis ile imajı yeniliyorum zaten sürekli de sorun çıkmıyor, olsa olsa ayda 1.
:)))

Tahtalara *****'li program kurmayın denilince biz Toolwiz Time Freeze kurduk.
Eski adıyla Drive Vaccine yeni adıyla Reboot Restore Rx olan ücretli yazılımın Reboot Restore Rx Freeware adında ücretsiz versiyonu var. Onu da kullanabilirsiniz.
Ben ücretli ücretsiz ayırman derseniz Reboot Restore Rx Pro kurabilirsiniz.

Geri