Akıllı Tahtalara Deep Freeze, Drive Vaccine kurulumu

Kodla Büyü

ay51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
akıllı tahtalara güvenlik programı kuran var mı? Kurmaya çalıştığımda the partion must be protect diyor. Harddiskin bölümleri korumalı uyarısı vermekte

EBA'dan indirdiğim imaj dosyası yüklü faz2 E.T'lerde bu uyarıyı veriyor. Harddiskin bölümleri gözükmüyr

Problem yaşamayan yok gibi ama problemlerin hemsi aynı değil. BTR görevlendirmelerinin neden yapıldığını şimdi daha iyi anlıyorum. Eğer BTR olmasaydı sorunlarla kim boğuşacaktı.

shadow defender tavsiye ederim sorunsuz deep freeze alternatifi. bu arada btr fln değilim bilişim öğretmeniyim ve bugün (cumartesi) 40 tane tahta kurdum (13 saat sürdü). Bunu gönüllü olarak yaptım o kadar masraf yapılmış tahtalar artık kullanılsın diye. ama iyimi yaptım kötümü, nasıl olsa yapıorum die tepeme binilir mi ? :/ :)

rockgun hocam neler yaptınız paylaşır mısınız? Ben henüz ilgilenemedim tahtalarla hangi işlemleri yaptınız anlatırsanız sevinirim

rockgun' Alıntı:
shadow defender tavsiye ederim sorunsuz deep freeze alternatifi. bu arada btr fln değilim bilişim öğretmeniyim ve bugün (cumartesi) 40 tane tahta kurdum (13 saat sürdü). Bunu gönüllü olarak yaptım o kadar masraf yapılmış tahtalar artık kullanılsın diye. ama iyimi yaptım kötümü, nasıl olsa yapıorum die tepeme binilir mi ? :/ :)
Hocam ben deep freeze, drive vaccine vs. kurarken harddik bölümleri gözükmüyor. Siz nasıl yaptınız. The partion must be protection diyor

kkslyyldz' Alıntı:
rockgun hocam neler yaptınız paylaşır mısınız? Ben henüz ilgilenemedim tahtalarla hangi işlemleri yaptınız anlatırsanız sevinirim

hocam öncelikle bazı tahtalar açılmıyordu, çalışan bir tahta üzerinde gerekli programları yükledim. sonra imajını aldım. diğer tahtalara dağıttım. usb çoğaltıcıyla işiniz kolaylaşır bu arada. klavye mouse aimaj için iso içeren boot usb ve yedeği taşıdığını bir hdd takıyorsunuz çünkü ve tahtada 2 tane usb girişi var aklınızda olsun

Driver vaccin de diyelim ki C ve D yi korumaya aldınız. Bir müddet sonra vazgectiniz D yi korumaktan diyelim. Nasıl çıkarıyorsunuz D yi korumadan.
Ya da C yi korudunuz sonra D yi de eklemek isterseniz nasıl oluyor?

rockgun' Alıntı:
kkslyyldz' Alıntı:

hocam öncelikle bazı tahtalar açılmıyordu, çalışan bir tahta üzerinde gerekli programları yükledim. sonra imajını aldım. diğer tahtalara dağıttım. usb çoğaltıcıyla işiniz kolaylaşır bu arada. klavye mouse aimaj için iso içeren boot usb ve yedeği taşıdığını bir hdd takıyorsunuz çünkü ve tahtada 2 tane usb girişi var aklınızda olsun

hocam hangi programları yüklediniz ve imaj için hangi programı kullandınız?

kkslyyldz' Alıntı:
rockgun' Alıntı:
kkslyyldz' Alıntı:

hocam hangi programları yüklediniz ve imaj için hangi programı kullandınız?

office 2010, acrobat, flash paketleri, framework 4.5, klite codec pack, winrar bu siteden bulduğum her ders için haritalar programı birde ekran üzerinde çizim için Epic Pen. imaj içinde acronisi kullandım.

Hocam drivervacinneve shadow lisanslı programlar sonradan sorun çıkabilir burada bircok arkadaşımız söyledi bunu :?: :?: :?: :?:

time freeze kurun, hem ücretsiz hem deep freeze kadar ayrıntıyla uğraşmıyorsun... deep freeze kurmuştum tahtalara aktivasyon yapmama rağmen geçen baktım 5-4-3 gün sonra thawed moda geçecek demeye başladı. son sürüm deep freeze lerde aktivasyon olmuyor gibi. önceki versiyonlar da win8 ile uyumlu değil.

ay51' Alıntı:
rockgun' Alıntı:
Hocam ben deep freeze, drive vaccine vs. kurarken harddisk bölümleri gözükmüyor. Siz nasıl yaptınız. The partion must be protection diyor
Drive vaccine için konuşuyorum. Faz 2 için Ssd desteği yok. O yüzden diski görmüyor. Shadow defender tavsiye ederim. Ama bazen lisans sıkıntısı oluyor. En temizi toolwiz. Hem stabil hem ücretsiz. Zaten imaj aldıktan sonra usb 3.0 disk ile 8 dk da herşey bitiyor. Hiçbir program kurmasanız da olur

Geri