akim başvurusunda ilginç cevap.

Kodla Büyü

ibrahim_hoca

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mevcut hükümetin bizim branşa ve bizim branşın öğretmenlerinin sorunlarına karşı ilgisiz olduğunu söylemiştim özetle...

Cevap:
Herkes istediği şekilde düşünmekte serbesttir. Kimsenin bunu engellemeye hakkı yoktur. Ancak müfredatta yer alan tüm branşlar bizim için çok önemlidir. İyi günler dileriz.
Milli Eğitim Bakanlığı -

Re: akim başvuru metni.

ibrahim_hoca' Alıntı:
Mevcut hükümetin bizim branşa ve bizim branşın öğretmenlerinin sorunlarına karşı ilgisiz olduğunu söylemiştim özetle...

Cevap:
Herkes istediği şekilde düşünmekte serbesttir. Kimsenin bunu engellemeye hakkı yoktur. Ancak müfredatta yer alan tüm branşlar bizim için çok önemlidir. İyi günler dileriz.
Milli Eğitim Bakanlığı -

Adamlar öyle bir cevap veriyor ki sevinelim mi üzülelim mi bilemiyor insan.

hocam chp veya mhp iyi bir muhalefet yapsaydı bu cevabı almazdık. inşallah bu iki partiden birinin önümüzdeki seçimlerde oyu 10-15 puan artar, bunlar iyi havaya girdiler çünkü.

Cevaplar çok güzel ya altına MEB yazıyorlar bide. Ne kadar kişisel cevaplar bunlar. Yazık, padişahım çok yaşa olduğu sürece de böyle gidecek. Siz istediğiniz gibi düşünün biz istediğimizi yaparız demişler daha ne diyecekler.

ido1907' Alıntı:
hocam chp veya mhp iyi bir muhalefet yapsaydı bu cevabı almazdık. inşallah bu iki partiden birinin önümüzdeki seçimlerde oyu 10-15 puan artar, bunlar iyi havaya girdiler çünkü.

bu ara Cnn Türk'te izlediğim Son darbe 28 şubatı izlerken hep son döneme çağrışım yapıyor bende.bu özgüven projeler andımız olayı, arapça dersi, ara tatilde hac.19 mayıs vs vs.hayırlısı bakalım.

ama hocama katılıyorum chp ve mhp iyi muhalif olsalar alternatif yaratabilseler böyle olmazdı.oyları hızla artardı.buna rağmen benim farklı safta olduğum kesin :D

Geri