Akülü araba

Kodla Büyü

shift_delete

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, 5 yaşındaki kızım için akülü araba almak istiyorum.Bu konu hakkında fikri ve önerisi olan varsa bilgi verirse sevinirim. Esasında daha önce alacaktım ancak şarj problemi, arabaya sığıp sığmama durumu v.s gibi nedenlerle vazgeçmiştim ancak dışarıda bir çocukta gördüğümde hevesleniyorum, çocuğumunda bu duyguyu tatmasını istiyorum. Nette baktığım kadarıyla pilsan terry bery modeli dikkatimi çekti ancak baby hope markası daha uygun. Aradığım özellikler kesinlikle 12V olmalı, uzaktan kumandalı olsun yeterli. Birde sedan araba bagajına sığabilirse iyi olur. Alışveriş sitelerinde yorumlar var ancak birde sizlere danışmak istedim.

Pilsan markası kaliteli sağa sola vursada sıkıntı olmuyor pilsan panther aldık uzaktan kumandalı çok iyi
Birden hızlanmıyor ki çocuğu geri kasmıyor aynı anda çocuk sürerken kumanda ile kontrol edebiliyorsun kumanda hep kazanan kısımda :)
Pilsan alan arkadaşlar da memnun çıktı
6volt gitmiyor süs niyetine yani komşu da vardı gitti tekrardan 12volt aldı
İkinci el çift kişilik pilsan marka alsan daha büyük ve daha hızlı baya bi aralarında fark var kardeşi yoksa tek kişilik yeter tabi vitesi olduğuna yavaş ayarıda mevcut

Pilsan panther 12 V kullanıyor oğlum. Gayet memnunuz fakat eksik gördüğüm bazı yönleri var. Bunlar müzik çaları yok , araçta fren pedalı yok(ayak gazdan çekilince otomatik fren yapıyor.)

Otomatik fren hemen hemen tüm akülü arabalarda var hocam fiyat biraz artarsa pilsan da da müzikçalar mevcut

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için 2 arkadaşta pilsan panther modelinden bahsetmiş ürüne baktım güzel görünüyor ancak jeep modeli olduğu için aracın bagajına sığmaz diye düşünüyorum:(

Sedan modele hiçbiri sığmıyor bizim lojmanda 7, 8 tane vardı akülü araba farklı akülü arabalar ordan biliyorum ya hacbek olacak yada jip olacak araban ki sığsın :)

Hocam akülü araba pişmanlıktır . Bagaja çok zor sığıyor bagajdaki herşeyi indir eve koy arabayı bagaja koy derken insanın ömrü tükeniyor. Bahçeli ev değilse koca arabayı eve çıkar şarj et ayrı dert . Koyacak yer sorun oluyor . 3-5 binip hevesi geçince elinde patlıyor insanın . Tavsiyem oyun merkezlerinde 20-30 dk kiralanabilir o şekilde binsin çocuk . Kaldı ki hiç ucuz değil . Tabi karar sizin ☺️

Hocam akülü araba pişmanlıktır . Bagaja çok zor sığıyor bagajdaki herşeyi indir eve koy arabayı bagaja koy derken insanın ömrü tükeniyor. Bahçeli ev değilse koca arabayı eve çıkar şarj et ayrı dert . Koyacak yer sorun oluyor . 3-5 binip hevesi geçince elinde patlıyor insanın . Tavsiyem oyun merkezlerinde 20-30 dk kiralanabilir o şekilde binsin çocuk . Kaldı ki hiç ucuz değil . Tabi karar sizin ☺️
Hocam biz sadece aküyü eve çıkarıp şarj ediyoruz. Tabi binecek yeri yoksa sıkıntı

Bu gibi durumları öngördüğüm için daha önce almaktan vazgeçmiştim hocam, biliyorum biraz binecek daha sonra koymaya yer arayacağız ancak çocuğum bu duyguyu tatsın istedim malum şu yaşadığımız günlerde çok fazla sosyalleşemiyoruz parka bile zor götürüyoruz aman neresi sakinse oraya gidelimin derdine düşünüyoruz.

https://www.a101.com.tr/anne-bebek/sahara-12v-akulu-araba/

Biz oğlana bu arabadan aldık çok da memnunuz. Tüm özellikler de var. Araba çocuğun olmazsa çocuk doymuyor, sürekli hevesleniyor. parklara ya da oyuncakçılara gittiğimizde sürekli binmek istiyordu, şimdi kendisinin olduğu için bakmıyor.
Fiyatı uygunmuş hocam ama tükenmiş:(, bu arada gördüğüm kadarıyla tüm arkadaşlar jeep modeli tercih etmiş, anlaşılan bagaja sığdırma çabasından vazgeçeceğiz.

Jeep modelinin avantajı altı ve tamponları yüksek olduğu için kaldırım tarzı çıkıntılı yerlerde darbe almıyor olması.

Geri