Akyaka öğretmen evi ve halk eğitim merkezi ek hizmet binası

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
Ula - Akyaka öğretmen evi ve halk eğitim merkezi ek hizmet binası açıldı.

Henüz kendimde gitmedim, ancak güzel olduğu söyleniyor.

NOT: Telefonunu öğreneceğim ve kurum kodu henüz yok.

Ula İlçesi, Akyaka mahallesinde eski jandarma binasını yeniden inşaa ederek Ula´mızın ihtiyacı olan ÖĞRETMEN evimiz ve Ula Halk Eğitim Merkezi Ek Hizmet Binası herşeyiyle hizmete hazırlanmıştır. Harabe-Enkaz halindeki binayı ayağa kaldırmak için, emeği çok büyük olan Ula Kaymakamımız Ali YILMAZ´a, vatandaşlarımıza ve Ula milli eğitim ilçe Müdürümüz Muhammed GÖKTAŞ´a ve değerli şube müdürlerimize teşekürlerimizi bildiririz.
Ula Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kadir AYDIN, ULA Halk Eğitim Merkezinin yöre halkına yönelik Okuma-Yazma, Mesleki, Sosyal ve Kültürel, sanatsal, sağlık, spor, kişisel gelişim, yabancı dil eğitimlerin Gökova-Akyaka´da açılarak; vatandaşlarımızın yerinde ve uzak-zorlu mesafeler katetmeden faydalanabileceklerini belirttiler.
Öğretmen Evimiz, Akyaka´ya (ve ilçemize) yakışır bir işletme oldu. 10 yatak kapasiteli öğretmen evimiz, belde halkının akşamları ailecek oturabileceği leziz , fiyatı uygun ve temiz bir mekan oldu. Herkesi bekliyoruz, güler yüz ve çok uygun fiyatlarla hizmete girmiştir.

Kod:
http://ula.meb.gov.tr/www/ula-ogretmen-evi-ve-halk-egitim-merkezi-ek-hizmet-binasi-acildi/icerik/172

Geri