Alışveriş sitemiz Depodansepete.com

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
40 tl ve üzeri alışveirşlerinizde 10 TL lik indirim kuponu verebilirim.
Ürünleri lütfen karşılaştırıp alın karşılaştırdığınızda diğer büyük eticaret mağazalarından çok daha aşağıda bir fiyata sitemizde satışa sunulmuştur.

www.depodansepete.com

rGHBCX9.png

hocam sitenizi yeterince gözümüze soktunuz zaten
yeter bence farklı farklı başlıklarla konu açmaya gerek yok
merak eden bulur zaten, google çalışmalarına ağırlık verin

hocam sitenizi yeterince gözümüze soktunuz zaten
yeter bence farklı farklı başlıklarla konu açmaya gerek yok
merak eden bulur zaten, google çalışmalarına ağırlık verin

:alkis: :alkis: :alkis:

Hocam forum kurallarında benim yaptığıma aykırı br madde bulunmuyor istemezseniz cevapta yazmazsınız konuyada girmezsiniz bu kadar büyütmeye gerek yok iyi forumlar.

Ara vermeden reklam yapıyorsun yakında uzaklaştırırsak şaşırma. Görmezden gelmeye çalışıyoruz ama sürekli yeni konu açıyor forumu kirletiyor flood yapıyorsun.
Burada uyarmış olalım. Devamı taktirin de artık yapacağımız bir şey kalmıyor. :sleep:

@developer hocam bende size teşekkür ederim.
@hasari hocam forumda ağız dolusu hakaretler edilirken sizleri görmek isteriz. Saygılar

Hasari hocam , developer adlı üyeyi tanımam bilmem ancak ister tanıtım deyin ister reklam deyin yazdıklarından ve kuponlarından yararlandım.
Bu tür yazıların sakıncalı olmadığını düşünüyorum.

@zbkdygn nickli üyede sürekli turbobit ten vektörler paylaşıyor, bi anda tüm başlıklarını güncellediği zaman hoş bir görüntü olmuyor.Bu kişide turbobitten kazanıyorki alternatif indirme linkleri vermiyor. Uyarı konusunda biraz daha objektif olunmalı bence..saygılar

Reklam yapmak isteyen üyelerimiz sponsor olup sitenin ana sayfasında reklamını yapabilir bunu haricinde reklam yasaktır. Hakaret konusunda da mesajı bildir butonu kullanılmalı her mesajı okumak gibi bir lüksümüz olmuyor maalesef. Müdahale etmek istemediğimizi önceki mesajda belirtik gidişatın iyi gitmediği durumlarda da müdahale etmez zorunda kalıyoruz.
post1497110.html#p1497110
post1496904.html#p1496904
post1496743.html#p1496743
post1494041.html#p1494041
global-siteler-youtube-rapid-wikipedia-vs-f157/e-ticaret-sistemimizdeki-1-aylik-gelir-tablomuz-buyrun-t138227.html
post1493270.html#p1493270
digital-urunler-f41/samsung-2-tb-usb-3-0-209-tl-t137629.html
post1491083.html#p1491083
post1490948.html#p1490948
....

Tatmin olmayıp hala link isteyen varsa eklemeye devam edelim. :sleep:

aynenbadi' Alıntı:
@zbkdygn nickli üyede sürekli turbobit ten vektörler paylaşıyor, bi anda tüm başlıklarını güncellediği zaman hoş bir görüntü olmuyor.Bu kişide turbobitten kazanıyorki alternatif indirme linkleri vermiyor. Uyarı konusunda biraz daha objektif olunmalı bence..saygılar
Bilmeden konuştuğunuz için sizi suçlayamam ama bu arkadaşı ve o arkadaşlara gidip sorun bakalım bu forumdan kaç defa uzaklaştırıldılar. Forumu takip etmediğimizi ve kimin ne yaptığını bilmediğimizi sanıyorsunuz.
Saadet zincirlerine izin vermediğimizi ve anında uzaklaştırdığımızı da size özel mesajla söylediğimi çok iyi biliyorum. Sanırım tekrar hatırlatmama gerek yok. Size cevap vermek istemiyorum ama bizleri sanki yanlış bir şey yapıyormuşuz gibi zan altında bırakmanıza da izin veremem.

hasari' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Bilmeden konuştuğunuz için sizi suçlayamam ama bu arkadaşı ve o arkadaşlara gidip sorun bakalım bu forumdan kaç defa uzaklaştırıldılar. Forumu takip etmediğimizi ve kimin ne yaptığını bilmediğimizi sanıyorsunuz.
Saadet zincirlerine izin vermediğimizi ve anında uzaklaştırdığımızı da size özel mesajla söylediğimi çok iyi biliyorum. Sanırım tekrar hatırlatmama gerek yok. Size cevap vermek istemiyorum ama bizleri sanki yanlış bir şey yapıyormuşuz gibi zan altında bırakmanıza da izin veremem.
Ben uzaklaştırdınız ya da uzaklaştırmadınız demedim daha dün anasayfada aynı kişinin farklı başlıklarını aynı anda güncellendiğini gördüm. Yaptığı şeyi tartışmıyorum sadece paylaşımlarını tek başlıktan yapabileceğini söylüyorum. Saadet zinciri olup olmadığına insanlar kendileri karar verebilir kanımca. Özel mesajda belirttiğinizi burada söylemenize bence gerek yoktu,ne konuştuğumuzu iyi biliyorum. Ayrıcam hocam kimseyi zan altında bırakmak gibi bi niyetimiz yok o konuda rahat olabilirsiniz

aynenbadi' Alıntı:
hasari' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Ben uzaklaştırdınız ya da uzaklaştırmadınız demedim daha dün anasayfada aynı kişinin farklı başlıklarını aynı anda güncellendiğini gördüm. Yaptığı şeyi tartışmıyorum sadece paylaşımlarını tek başlıktan yapabileceğini söylüyorum. Saadet zinciri olup olmadığına insanlar kendileri karar verebilir kanımca. Özel mesajda belirttiğinizi burada söylemenize bence gerek yoktu,ne konuştuğumuzu iyi biliyorum. Ayrıcam hocam kimseyi zan altında bırakmak gibi bi niyetimiz yok o konuda rahat olabilirsiniz
..
insanlar kendi karar verir demekle olmuyor maalesef hocam
...
6502 Sayılı TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN (http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2 ... 1128-1.htm)
Ceza hükümleri
MADDE 77
(17) Bu Kanunun 80 inci maddesine aykırı olarak piramit satış sistemini başlatan, düzenleyen veya toplantı, elektronik posta veya diğer birçok kimsenin de katılımını sağlamaya elverişli yöntemlerle yayan veya böyle bir sistemin diğer bir şekilde yayılmasını ticari amaçlarla destekleyenler hakkında 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanır.

Piramit satış sistemleri
MADDE 80 – (1) Piramit satış; katılımcılarına bir miktar para veya malvarlığı ortaya koymak karşılığında, sisteme aynı şartlar altında başka katılımcılar bulma koşuluyla bir para veya malvarlığı kazancı olanağı ümidi veren ve malvarlığı kazancının elde edilmesini tamamen veya kısmen diğer katılımcıların da koşullara uygun davranmasına bağlı kılan, gerçekçi olmayan veya gerçekleşmesi çok güç olan kazanç beklentisi sistemidir.
(2) Piramit satış sisteminin kurulması, yayılması veya tavsiye edilmesi yasaktır.
(3) Bakanlık, piramit satış sistemleri ile ilgili gerekli incelemeleri yapmaya ve varsa elektronik sistemin ülkemizde durdurulması dâhil ilgili kamu kurum veya kuruluşlarıyla iş birliği içinde gerekli önlemleri almaya yetkilidir.
....

Geri