alan şefi yetkileri

Kodla Büyü

xxltc

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar alan şefi bölümde ki öğretmen üzerinde yönetimsel olarak yönetmelik bazında herhangi bir yaptırım yetkisi var mı yada anlaşamama durumunda hangi konularda işimi yokuşa sürebilir ve bu onun yetkisinde mi olur yoksa gayri resmimi yapar. bilgilendirirseniz sevinirim.

Alan sefinin görevleri atelyenin duzeni ile alakalı şeyler, bence bir Öğretmeni en fazla demirbaş kullanımı veya temrinlik kullanımı gibi konularda rahatsız edebilir.

ders dagılımında gıcık parca derslerı verebılır aralarda bosluk kalmasını saglayabılır koordınatorluklerı ayarlarken ters yonlerde verebılır gıbı gıbı huzur kacırır yanı

aynı ortamı paylasmak zorunda olan ınsanların atısması sıkıntılı bence bunu anında ogrencıler farkeder ve dedıkodunun dıbıne vururlar cıkarları dogrultusunda kullanırlar dersınızın ortasında gırıp bıseyler alıyormus gıbı yapması bıle sızın huzurunuzu kacırmak ıcın yeterlı bence o nedenle konusarak sorunlarınızı cozmenız en mantıklısı

hocam alan şefi de senin gibi öğretmen sıkıntı cıktıysa bence konuşarak çözmeniz konuşarak çözemiyorsanız da sıkıntınızı başkası bilmesin ders dağıtımında sonuçta alanımızla ilgili her derse girebiliriz önce konuşarak sıkıntıyı gidermeye çalışın olmadı görmezden gelirsin olur biter ama alanda böyle huzursuzluklarda hiç iyi olmuyor siz yapıcı olun bence gayri resmi bişey kendisini sıkıntıya koyar yane

arkadaşlar öyle büyük bir problem yok ama alan şefi çok emri vaki iş yapıyor oldu bitti sormadan danışmadan bir çok şeyi kendi işine geldiği gibi koordinatörlükleri sormadan kendine yakın alma gibi bunlara itiraz ederde kötü olursak diye sordum ki daha önce itiraz edip kötü olanlar var

Hocam yakınlık mesafesını dıkkate alarak dagıtır yakın alana cok kurum verır ben de sefım 9 kurum kendıme 6 sar kurumda dıger arkadaslara verdım bolum sızın bolumunuz anlasmak cok onemlı tartısmalarınız sızı okulun dılıne dusurur sormaktan cekınmeyın konusmadan cozum bulunamaz nıye yaptınız dıye sormazsanız zaten adam sıkıntı oldugunu dusunmeyecek sızın kabul ettıgınızı ve sorun etmedeıgınızı dusunecek sorarsanız mantıklı acıklaması olacaktır dıye dusunuyorum

Geri