Alınan Hizmetiçi Eğitimlerin Bize Katkısı Nedir ?

Kodla Büyü

Monkey D. Luffy

Site Gezgini
Merhaba,

Aldığımız hizmetiçi eğitimler, bilgi vermesi dışında bize katkısı nedir ? Mebbis hizmetiçi eğitim bilgilerine ekleniyor ama bunları kim kontrol ediyor ?

Örneğin Medya okuryazarlığı hizmetiçini aldığım halde bu dersin bana verilmemesi. İdarenin keyfi olarak ilgili ilgisiz kişilere paylaşılması.

Hatta uzaktan alınan eğitimlerde sertifika da verilmezken sırf kendimiz MEBBIS'de gözüksün diye mi bu eğitimleri alıyoruz ?

Aldığımız eğitimleri kendi idaremiz bile bilmemekteyken kime bunun faydası var ?

Hiç bir faydası da yok değeri de MEB yürürlükten kaldırır belgeniz çöp olur

PS ve web kurslarına gittim bana faydası 3d ile tanışmak ve oyun tasarımı ile devam etmek nasip oldu.Kendi çapımda ilerliyorum.

Vaktin birinde Comenius Projeleri Hazırlama seminerine katılmıştım. Daha sonra tayinle gittiğim okulda AB Projesi vardı. Öğretmen seçiminde benim bu belge epey işimi gördü ve proje ekibine seçildim. O yıl üç ülkeyi ziyaret etmiştik. Ben faydasını gördüm :)

Müdür atamalarında değerlendirmelerde, BTR görevlendirmelerinde vs öncelik sağlıyor.

Re: Ynt: Alınan Hizmetiçi Eğitimlerin Bize Katkısı Nedir ?

Çağrı1' Alıntı:
Öyle diyenlerin, ihtiyaç hasıl olduğunda ah-vah edip kıyıda köşede kalmış belgelerini nasıl aradıklarını da gördü bu gözler.

Re: Ynt: Alınan Hizmetiçi Eğitimlerin Bize Katkısı Nedir ?

COBOL' Alıntı:
Çağrı1' Alıntı:
Öyle diyenlerin, ihtiyaç hasıl olduğunda ah-vah edip kıyıda köşede kalmış belgelerini nasıl aradıklarını da gördü bu gözler.
:alkis: :+1:

Açıkcası benim işime yaramadı. Mahalli olarak güzel bir eğitim verdikleri yok. Uzaktan olarak da bu sene Fatih Projesi dışında eğitim yok.

Geri