alpemix programı problemi

Kodla Büyü

kerasus

Aktif Üye
Değerli öğretmenlerim okulmuzun bilgisayarına alpemix adlı uzaktan yönetim programını yüklemek istiyoruz. Programın internet sitesine okulmuzun internet bağlantısıyla ulaşamıyoruz. cep telefonundan bağlantı sağladığımızda site açılıyor program kuruluyor ve çalışıyor. Okulun internetinden programı çalıştırdığımızda ana bilgisayarla bağlantı sağlanamadı veya bağlantı koptu diye hata alıyoruz. Meb bu siteye ve bu programa engel mi koymuştur yada yapılması gereken bir ayar mı vardır. Yardımcı olabilecek varsa sabırsızlıkla bekliyorum.

teamviewer de kurdum ama o da internet bağlantınızı kontrol edin diyor. MEB hattı engelinden mi kaynaklanıyor acaba sadece ammyy mi kullanılıyor

tavsiye edebileceğiniz meb internetinde sorun çıkarmayan tem, abbyy,ve alpemix dışında bir uzaktan yönetim programı varmıdır

kerasus' Alıntı:
teamviewer de kurdum ama o da internet bağlantınızı kontrol edin diyor. MEB hattı engelinden mi kaynaklanıyor acaba sadece ammyy mi kullanılıyor

Teamviewer'de ben de aynı sorunu yaşadım. Nedeni otomatik IP. Her tahtaya sabit IP verilince çalışır sanırım.

Geri