Alternatif kodlama eğitimi Algo dijital

Kodla Büyü

PeSS

Aktif Üye
Daha önce açıldı mı konu bilmiyorum ama bugün reklamını izledim. Ufak bir araştırma yapıp paylaşmak istedim.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının hazırlamış olduğu kodlama eğitimi Aldo dijital yeni duydum daha önce kullanan oldu mu?

Kullandığımız diğer kaynaklara benzer gözüküyor ama Kodlama alanında bu tarz adımların atılması dersimiz açısından önemli diye düşünüyorum. İlk defa bu sene bu kadar fazla dersimizden kodlamadan bahsedilir oldu.

Alternatif olarak kullanabilirsiniz incelemek için https://algodijital.com/algo-dijital-hakkinda?tegv adresini ziyaret ediniz.

Tanıtım videosu

İnceleyelim hocam, teşekkürler.
Ayrıca ozgurseremet.com sitenizi beğenerek takip ediyorum, bilişimci arkadaşlara da tavsiye ediyorum, ayrıca kodlama ile ilgili daha çok içerik koymanızı rica ediyorum.

bilgilerdirme için teşekkürler hocam. site güzel kızımla denedik 9 yaş için oldukça basit. İleri seviyeliri de görmek lazım. okulda 5. sınıf için belki uygun olabilir.

Iki hafta once ogrencilerle kullanmistik. Daha yolun basindalar. Ama potansiyeli olan bir projeye benziyor. Umarim daha fazla bolum eklenir ve ufak tefek hatalar giderilir.

Geri