ALTYAZI HAKKINDA

Kodla Büyü
Arkadaşlar bir siteden melekler ve şeytanları indirdim. Ayrı bir linktede altyazısı olduğunu yazıyordu onuda indirdim. SRT uzantılı bişey. Filmi ve altyazıyı nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Bilen varsa yardım bekliyorum.

hocam gom player kullan. çok kullanısşlı. film ve alt yazı aynı klasör içindeyse altyazıyı kendisi açıyor zaten. baska bi program kullanıyorsan eğer filmi açtıktan sonra altyazıyı görüntünün üstüne sürükleyip bırakabilirsin en kolay yolu bu.

hocam film adıyla alt yazı aynı olursa zaten gom player otomatik olarak ta alt yazıyı başlatıyor haberiniz olsun

bende biraz önce altyazı ile uğraşıyordum, aklımdayken söyleyim belki birisinin işine yarar. alt yazı dosyalarında ve filmlerde fps değeri var, yani saniyedeki kare sayısı, yada hızı gibi düşünebiliriz, mesela divxplanet altyazı sitesinde fps değerine göre her film için bir sürü alt yazı var. eğer aynı fps değerinde alt yazı indirmezseniz alt yazı hızlı yada yavaş olabilir. ben izlemek için bsplayer kullanıyorum, bsplayerin altyazıyı ileri yada geri alma gibi özellikleride var, aynı zamanda türkçe.

Geri