AMD Sistemim İkinci Elde Ne kadara gider?

Kodla Büyü

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
AMD FX-8150 8 çekirdek işlemci
Asus M5A97 R2.0 Anakart
8 GB (2x4GB) Kingston HyperX DDR3-1333hz Ram Bellek
AMD Radeon HD6850 x2 (1 GB) Ekran Kartı
Samsung Syncmaster s19b150 19" led monitör
Team xs2 120 GB ssd
Lg dvd writer
450W güç kaynaklı vento kasa

Özelliklerini yukarıda belirttiğim masaüstü bilgisayarım ikinci elde ne kadara gider arkadaşlar?

kaç senedir kullanıyorsun hocam ne kadar istiyorsun yaz belki burada alıcı çıkar

hocam 5 yıl oldu. Aklımda bir fiyat yok. Almak isteyen olursa fiyat yada takas önerilerine açığım. Aslında laptop almak için satmayı düşünüyorum. İntel işlemci ve nvidia ekran kartı olan iyi bir laptop almak var aklımda.

Benimde var AMD sistem Sahibinden'e koydum herkes ölücü çıktı arkadaş. 6800 ekran kartı sitede en ucuz 200 lira, millet uçmuş 300-400 falan yazan var, ben 175 yazdım hala 100 lira olursa alayım diyen adamlar mesaj atıyor. İşlemci pahalı olmuş, anakart şu fiyat olsun vs. diyenler var. Vazgeçtim bende satmaktan.

Bana da nikon d80+lens+core2 işlemcili laptopla takas teklifi geldi.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aekoydemir' Alıntı:
Benimde var AMD sistem Sahibinden'e koydum herkes ölücü çıktı arkadaş. 6800 ekran kartı sitede en ucuz 200 lira, millet uçmuş 300-400 falan yazan var, ben 175 yazdım hala 100 lira olursa alayım diyen adamlar mesaj atıyor. İşlemci pahalı olmuş, anakart şu fiyat olsun vs. diyenler var. Vazgeçtim bende satmaktan.

Aynı kartı 300 tl yazıp atsaydınız bu sefer "250 olmaz mı" diye arayanlar olacaktır.

Geri