Anabilim Eğitim Kurumları Öğretmen Alımı, İstanbul

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
İnternette gezinirken haberi gördüğüm sayfa;
http://www.linkedin.com/jobs?viewJo...nmp_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1&trk=rj_nus
Yayınlanma Tarihi:11 Mayıs 2013
2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında kurumda farklı kademelerde görevlendirilmek üzere eleman arıyor.

Öğretmen/Okul Müdürü
Anabilim Eğitim Kurumları - Turkey (Türkiye)
İş Açıklaması

2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında kurumumuzda farklı kademelerde görevlendirilmek üzere;

Anaokulu, İlköğretim, Lise Müdür ve Müdür Yardımcıları
Öğretim Koordinatörü/ Zümre/Bölüm Başkanları
Anaokulu, İlkokul ve Branş Öğretmenleri alınacaktır.
Gerekli Yetenekler & Deneyim

Yönetici pozisyonları için en az 5 yıl deneyimi olan
Alanında yeterli akademik bilgi birikime sahip
Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen
Eğitim alanındaki gelişmeleri takip eden, yenilikçi, yaratıcı
Özel okul tecrübesi olan
Ekip çalışmasına yatkın
İletişim ve problem çözme becerileri yüksek
Pedagojik formasyonu olan
MS Office programlarına hâkim
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Şirket Açıklaması

Özel Anabilim Eğitim Kurumları, 1987 yılında Kozyatağı’ndaki binasında ortaokul ve lise olarak eğitim-öğretime başladı. 18 dersliğinde yabancı dilde öğretim yapmak amacıyla açılan üç hazırlık sınıfı, okulun İngilizce öğretiminde bugüne kadar gelen başarılarının temelini oluşturdu. Yabancı dildeki bu başarılar okulun öğrenci sayısının hızla artmasını sağladı. 1992, okulun ilk mezunlarını verdiği yıl oldu.

Suadiye’de 1997 yılında Özel Anabilim İlköğretim Okulu ve Ana Sınıfı hizmete açıldı. Ataşehir’de 4 dönüm arazi üzerine kurulu yaklaşık 18 bin m2 kapalı alana sahip kampus inşaatı tamamlanarak, 2008-2009 eğitim-öğretim yılından itibaren ilk öğrencilerini kabul etti. Okul; ana sınıfı, ilköğretim ve lisesiyle Anabilim Eğitim Kurumları’nı tek bir çatı altında topladı. Yine aynı yıl, Suadiye’de bulunan ilköğretim okulu ve ana sınıfı, İstanbul Anadolu yakasının en büyük anaokullarından biri olarak hizmet vermeye başladı.
Ek Bilgiler

Yayınlanma Tarihi:11 Mayıs 2013Tür: Tam Zamanlı Deneyim: Orta-Üst Düzey İş Alanları: Eğitim Sektörler: Eğitim Yönetimi İş İlan Kimliği:5688977
Şimdi Başvurun
Popüler!
119 kişi başvurdu

Geri