Anadolu liselerine ilk atama başvuru ekranı AÇILMIYOR BUGÜN

Kodla Büyü

serko78

Aktif Üye
Anadolu liselerine ilk atama başvuru ekranı AÇILMIYOR, BİR BİLGİSİ OLAN VEYA AÇABİLEN VAR MI?

Evet bende sabahtan beri bakıyorum açılmıyor okul şifresiyle girdim ordanda gözükmüyor.Bu işte bir iş var ama hayırlısı

dün sayfa açılıyordu bugün açılmıyor. İl deki mebbis yöneticisine aradım. Hocam son güne bırakmayacaktın dedi. Allah ım deli edecekler beni sorunun kaynağını yada bilgi edinip geri dönücem demiyor da son güne bırakmayacaktın diyor ...

bu işte çok iş var hocam...ilk girdiğim gün 6 okul görünüyodu. dün girdim 2 okul var.... il m. eğtimi belki 10 kere aradım akla uygun bi cevap alamadım. bakanlıktan birinin numarasını verdiler ona ulaştım .
verilen cevap şu' hocam ii ki o 6 okulu tercih etmemişsiniz. tercihleriniz otomatik olarak iptal olurdu.o okul lisetsi yanlış olmuş şimdiki doğru'
bu adamlar bizle kafa buluyo . ya sanki ben bi kağıda yazıp veriyom tercihlerimi de iptal olcakmış. siz açtığınız için ben o okulu tercih ediyorum :verymad:
neyse o iki okulu tercih ettim. gece bakıyım dedim onaylanmış mı, o da ne başvuru hiç açılmıyo.... valla soğudum meb den :?

Geri