Anadolu Lisesi ilk Atama Tercihleri başladı

Kodla Büyü
aydında olup başka ilçe okul kendisine açılan varsa paylaşsın. belki farklı kişilere farklı listeler görünüyordur.

bt sınıfı olup da norm kadrosu olmayan o kadar okul var ki;birçok okul gözükmüyor o yüzden. paraya yazık oldu be :-1:

gizemkar' Alıntı:
LionKing' Alıntı:
gizemkar, ben de balıkesirdeyim bana merkez ve ilçeler gözüküyor sana lisede olduun için mi gözükmüyor? başın sağolsun bu arada...

Sağolasın hocam Allah razı olsun. Dün sistemdeki sorundan dolayı okullar gözükmüyordu.. şuan okullar gözüküyor zaten
Balıkesirde;
Balıkesir Anadolu L. , Blk Atatürk Anadolu L. ve ziraat Bankası Fen L. var ve dışarıdan BTR öğretmenleri görevli (bunuda okuluma şuan ilden çok acele gelen bugün mesai bitimine kadar cevap verilmesi gerekn bilişim teknolojileri öğretmenlerinin girdikleri ders saatlerinin istendiği listedeki görevlendirmelerden anlıyorum )
Sındırgı And. İHL
Bandırma And. İHL

Bu gerçekten çok ilginç bulunduğun okul anadolu lisesi ama kadro yok tercih edemiyorsun. Diğer anadolu lisesleridede kadrolu öğretmenler olduğu için açık gözükmüyor. O zaman bu anadolu lisesi sınavı mantıklı değil
tam davalık bir şey anadolu liseslerinde olan öğretmenleri direkt kadroya geçirdikleri anlamına geliyor bu.
sizin için iyi bir durum gibi ama siz zanlımca başka bir liseye isteme durumu var gibi gözüküyorda bu da haklı bir durum.

Bari balıkesir mem öğretrmen olmayan okulları açsaydı norm gözetmeksizin. Bu norm işi tam bir muamma oldu. Sanırım bende tercihte bulunmayacağım. maalesef merkez tercihim değildi beni eleyebilirsiniz ;)
Bu durumu için gerekli yerlere başvurular yapalım arkadaşlar . ben yazmaya başladım ;)

arkadaşlar hepiniz açılmadı deyip bıraktınız herhalde, böyle bir yere varılamaz ki, bugün dilekçemi verdim, okulların açılması ve sınavsız atananlarının da görünmesi için red cevabı geldiği an da mahkemeye veriyorum.

bendede teşekkür var

ilçe meb den olana puan verilmiyormuş

kaymakamlık valilik olacak deniyor puandan olması için

Başvuru çıktısı ile birlikte okula hangi belgeler verilecek. Alınan başarı belgelerini ayrıca istiyorlar mı?

Geri