Anadolu lisesinde egzersiz

Kodla Büyü

billog

Üye
Arkadaşlar merhaba ben bir Anadolu lisesinde görev yapıyorum sizlere bir şey danışmak istiyorum.
Okulumuzda robotik atölyesi açıldı bunun için öğrencilere egzersiz açmak istiyorum ama çok fazla öğrenci bu eğitimi almak istiyor. Atölyemde mbot, raspery pi, evo, arduino var ve atölye 16 kişilik. 2 aylık sıkıştırılmış eğitimi nasıl yapabilirim bu konuda deneyimli arkadaşar var mı ellerinde bir planları var mı? Ya da yıllık yapıp sadece 16 öğrenci ile mi çalışayım ne dersiniz?

Robotik alanında egzersiz yapılamaz. Ders dışı çalışma listesinde yok.

Proje hazırlama olarak egzersiz açabilirsin ya da Halk eğitimden olabilir

Proje hazırlama olarak egzersiz yada halk eğitimde hayat boyu öğrenmede var. Modüllerin saat sayıları farklı.
Bence bir yıl çalıştığın bir grup olsun hatta 9 veya 10.sınıftan seç. İlerde yarışmalara fuarlara katılmak istersen iyi yetişmiş öğrenciye ihtiyaçın olacak. Ben ilk çalışmaya başladığımda dikkat etmedim 11.sınıflar vardı. Tam bir yılda yetiştirdim onları sonra 12.sınıf olunca sınav çalışmalarına engel olmamak için devam edemedim.

Okul müdürüm (and. Lisesi)aylık e-dergi çıkarmak için egzersiz yapmamı istiyor. Hangi içerikle yapılabilir, bilgisi olan varmıdır?

Okul müdürüm (and. Lisesi)aylık e-dergi çıkarmak için egzersiz yapmamı istiyor. Hangi içerikle yapılabilir, bilgisi olan varmıdır?
Egzersiz açamazsınız çünkü öyle bir ders uygulama ismi listede yok yarın bir gün fark edilir faizi birlikte geri ödersiniz

Geri