anaokulu için davetiye

Kodla Büyü

nerengin

Site Gezgini
iyi akşamlar arkadaşlar.ana okulu yıl sonu gecesi için davetiye hazırlamam gerekiyor.
elinde ana okuluna uygun şablon olan varsa paylaşabilir mi?şimdiden teşekkürler.

Okulumuz anasınıfı için hazırlamıştım. Fotoğrafcıda bastırıp kullandık. Umarım işinizi görür psd dosyasını ekliyorum. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• GezginN.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 629
  • gezgiN.jpg
    gezgiN.jpg
    260.1 KB · Görüntüleme: 5,314
az önce müdür bey - anasınıfı ikilisi rica etti bir davetiye hazırlayıver diye.
müdür bey hocam içimden gelmiyor yapmak dedim.. hocam hatırım için yapıver dedi..e müdür beyi kıramadım..
daha önce paylaşılan davetiyelerden birini düzenledim.. çıktısını aldım müdür bey gösterdim..
müdür bey eline sağlık güzel olmuş dedi..
ana sınıfı öğretmeni(!).. çok dandik olmuş dedi..
pişman oldum yaptığıma aama iş işten geçti..

Ekli dosyalar

• Başlıksız-1.jpg
    Başlıksız-1.jpg
    180.2 KB · Görüntüleme: 3,743
mutlucan' Alıntı:
müdür bey hocam içimden gelmiyor yapmak dedim.. hocam hatırım için yapıver dedi..e müdür beyi kıramadım..
daha önce paylaşılan davetiyelerden birini düzenledim.. çıktısını aldım müdür bey gösterdim..

Mehmet hocam nasılsın?bu resmin psd si falan var mı elinde bunun bana anneler günü ile ilgili bir afiş lazım.pek de anlamam bu işlerden.bakalım nasıl çıkacam bu işlerden derken senin bu davetiyeyi beğendim.yardımcı ıolursan sevinirim.

eses' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:

Mehmet hocam nasılsın?bu resmin psd si falan var mı elinde bunun bana anneler günü ile ilgili bir afiş lazım.pek de anlamam bu işlerden.bakalım nasıl çıkacam bu işlerden derken senin bu davetiyeyi beğendim.yardımcı ıolursan sevinirim.
hocam 2 sene olmuş bunu yapalı..
forumdan almıştım zaten..
bi araştıralım belki çıkar psd si

Geri