Andaç İlköğretim Okulu

Kodla Büyü
Emeğinize sağlık hocam :alkis: :

Benim gözüme batanlar nacizane.

1. Banner da mavi zemin üzerine turuncu boğmuş. Koyu üstü daha açık bir renk tavsiye ederim. Ayrıca bannerin tasarımı geliştirilebilir.
2. I.E. de haber bandı gibi bir durum var, o kaymış gözüküyor. (ortanın
3.En altta bulunan imageler yüklenmemiş.
4. Meb haber bandını kaldırın bence, çok ta önemli değil. tasarımı hafiften baltalıyor.
5. Arka plan resmini değiştirebilirsiniz, ya da düz bir mavi veya yeşil renk kullanabilirsiniz.

Çalışmalarında kolaylıklar sn. Hocam.
İnşallah daha da güzelini yaparsın.

Saygılar

kafkas' Alıntı:
Emeğinize sağlık hocam :alkis: :

Benim gözüme batanlar nacizane.

1. Banner da mavi zemin üzerine turuncu boğmuş. Koyu üstü daha açık bir renk tavsiye ederim. Ayrıca bannerin tasarımı geliştirilebilir.
2. I.E. de haber bandı gibi bir durum var, o kaymış gözüküyor. (ortanın
3.En altta bulunan imageler yüklenmemiş.
4. Meb haber bandını kaldırın bence, çok ta önemli değil. tasarımı hafiften baltalıyor.
5. Arka plan resmini değiştirebilirsiniz, ya da düz bir mavi veya yeşil renk kullanabilirsiniz.

Çalışmalarında kolaylıklar sn. Hocam.
İnşallah daha da güzelini yaparsın.

Saygılar

Değerli görüşleriniz için teşekkür edrim. Söylediklerinizi dikkate alacağım.

Vay be Andaç'ı da görecek miydik buralarda. Hocam çok güzel olmuş. Andaç'ı çok iyi bilirim. Ben 1998-1999 yıllarında Haburiki'de çalışmıştım. Tek öğretmendim. Sık sık Andaç'a öğretmen arkadaşların yanına giderdim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Oralarda çalışmak çok büyük fedakarlık. Selamlar.

Hocam birde kadromuz sayfasındaki zemin yada font rengi değiştirir sen iyi olur. Birbirine çok yakın olmuş okunması zor oluyor

karakartall' Alıntı:
Vay be Andaç'ı da görecek miydik buralarda. Hocam çok güzel olmuş. Andaç'ı çok iyi bilirim. Ben 1998-1999 yıllarında Haburiki'de çalışmıştım. Tek öğretmendim. Sık sık Andaç'a öğretmen arkadaşların yanına giderdim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Oralarda çalışmak çok büyük fedakarlık. Selamlar.
Teşekkür ederim hocam. Andaç'tan sizlere selamlar.

neyzen26' Alıntı:
Hocam birde kadromuz sayfasındaki zemin yada font rengi değiştirir sen iyi olur. Birbirine çok yakın olmuş okunması zor oluyor
Siteyi hazırlarken Mozilla kullandım. Bahsettiğiniz problemler iexplorer'da çıkıyor siz söyleyince farkettim onun üzerinde de çalışacağım.
Teşekkürler.

Geri