Andesis programı?

Kodla Büyü
Sadece program mı satıyorlar okumak için ayrı bir donanıma da ihtiyaç olmalı

lazanya hocam biz yaklaşık bir ay önce 250TL'ye aldık. Yazılım ve bir web kamera monte edilmiş basit bir sistemle birlikte.

hocam bizim okula aparatı ile birlikte geldi. bakınca dandik bişeye benziyor. 20 veya 40 soruluk kendisine özel cevap anahtarlarını okuyabiliyor.

cihazı gördüm ben şahsen denedim çok hızlı okuyor ve değerlendirme olayıda çok güzeldi. yalnız bizim öğretmen arkadaşa zambaktan 26 set alınca hediye etmişler.

Sayın hocalarım; üreticisi, Türkiye distdiribitörü ve bayii yapılandırmasını yapan firmamızdır.
Ürünümüzü almış olduğunuz firmalar, bizim bayiilerimizdir.
Fiyatların farklılık göstermesi bayilerimizin satış politikasından kaynaklanmaktadır.
Bayiilerimizle ilgilide bir sorununuz yada şikayetiniz olursa lütfen iletişime geçiniz.
İrtibat halinde sizlere hem sistemi daha iyi tanıtır, hemde fiyat konusunda yardımcı oluruz.

Sistemimiz şuan son versiyonla birlikte, sadece test değil denemelerini de okumaktadır.
Bilgi almak yada sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Toplu alımlarda büyük oranda iskonto yapmaktayız.

Özcan Tüysüz
İletişim : 0553 237 11 07
e-mail : ozzummm@hotmail.com

Ekli dosyalar

• andesis logo.png
    andesis logo.png
    160.2 KB · Görüntüleme: 7,739
Sitedeki videoyu izledim.ama video teknik detaylı değil.Herhalde sadece reklam filmi.Kullanımı Öğretme özelliği yok.

ben eşim için kullanıyorum eve aldık bir tane her makine için tek kullanıcı olarak kurulabiliyor sonra e okuldan aldığınız tüm sınıf listelerinşi ekleyebiliyorsunuz. Sınavları yanımladıktan sonra tüm kağıtları 10 k da oktuyorsunuz sınav analizlerini yapıyor sınıf başarı sırlaması vb tüm ayrıntılar dünülmüş...

konu eskidi ama 2 senedir kullanıyoruz, çok güzel bir program, test yapıyorsanız yormayın kendinizi.

2o liraya lisans yeniledik. tek sıkıntı lisans program üzerinden kredi kartıyla yenilenebiliyor.

görsel ders işlemede son derece yararlı ve optik okuma-değerlendirme özelliği bulunan ECEGÖZ diye cihaz edindim. fiyatı da çok uygun. şirket sahipleri de öğretmen. teknolojiden çok az da olsa anlayan meslektaşlarım da kolaylıkla kullanabilirler. tavsiye ederim.

tek bir başlıkta 2 reklam gözüme çarptı.

ADMiN UYUMA
SABRIMIZI TAŞIRMA!

:puhaha:

Biz de atsis kullanıyoruz. İçinde teog denemeleri ve testler var. Okuttuğum sınavları velilerim de aynı anda görebiliyor. Ayrıca notlarımı eokula aktarabiliyorum. Bunun yanında bir tane bilgisayara bağlı kalmadan istediğim bilgisayarda ve akıllı tahtada sistemi kullanabiliyorum. Tavsiye ederim.
www.atsis.net

berkay314' Alıntı:
Biz de atsis kullanıyoruz. İçinde teog denemeleri ve testler var. Okuttuğum sınavları velilerim de aynı anda görebiliyor. Ayrıca notlarımı eokula aktarabiliyorum. Bunun yanında bir tane bilgisayara bağlı kalmadan istediğim bilgisayarda ve akıllı tahtada sistemi kullanabiliyorum. Tavsiye ederim.
http://www.atsis.net

Yıllık aktivasyon ve hizmet bedeli 30 TL
Ben andesis programını bir kez aldım yıllık aktivasyon için 30 TL ödemiyorum, istediğim bilgisayarda da kullanıyorum. Diğer kullanmadığımız özellikler için her yıl ücret ödemiyorum :D

Geri