Android app icon ve splash screen

Kodla Büyü
Bir de arkadaşlar uygulamanın google play için ekran resimlerini nasıl alabiliriz. Teşekkürler.

Telefonla ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ya da Android Studio ile uygulamayı test ettiğiniz sanal makine üzerinden. Hayırlı olsun. Kendiniz basit bir simge hazırlayabilirsiniz bence.

Telefonla ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ya da Android Studio ile uygulamayı test ettiğiniz sanal makine üzerinden. Hayırlı olsun. Kendiniz basit bir simge hazırlayabilirsiniz bence.

Lisans konusunda ne diyorsunuz sayın hocam. CC lisanlı bir icon kullansam sıkıntı olur mu. Kendim hazırlıyacağım yoksa. Teşekkürler.

Lisans konusunda ne diyorsunuz sayın hocam. CC lisanlı bir icon kullansam sıkıntı olur mu. Kendim hazırlıyacağım yoksa. Teşekkürler.

Site sorun olmaz demiş.
"You are free to adapt and use them for commercial purposes without attributing the original author or source. "

Uygulamalarımın simgelerimi kendim oluşturmakla birlikte uygulama ve web sitesi içerisinde yer alan simgeleri internetten indirip kullandım. Ufak tefek simgeler için telif veya yasal bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum açıkçası.

Geri