Android işletim sistemli dokunmatik telefon öneriniz var mı?

Kodla Büyü

BaRaNaY

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar dokunmatik ekranlı android işletim sistemine sahip 600TL civarında bir cep telefonu almak istiyorum! Önerebileceğiniz bir telefon var mı?

Bu tatilde nokia 6600 slide telefonumu kaybettim.hattımla beraber. Bende yeni telefon almayı düşünüyorum o fiyata yorumları bekliyorum.

samsung galaxy ace S5830 yeni aldım. tavsiye ederim f/p oranına göre güzel ve yeterli. her istediğine cevap bulabilirsin bu telefonla.

samsung galaxy gio kullanıyorum. görüntüsü gayet şık. eksik noktası kamera özelliği, flaşı yok ve 3.2. bir de flash destegi yokmuş galiba. diğer özelliklerinden memnunum. dokunmatiği harika. işlemci hızı 800 Mhz. çok aşırı kullanımda sarjı mesaj dahil 1 gün gidiyor. kullanmayınca 3 günde gidiyor :) gayet memnunum fiyat olarak 500 civarı olması lazım.

Sonunda Samsung Galaxy Ace aldım. Kesinlikle öneririm, F/P oranında Galaxy Gioyla beraber lider gibi gözüküyor. Aralarında sadece kamera, flash ve ekran boyutu farkı bulunmakta zaten. Ve 80 TL gibi de bir fark.

Hele ki Teamviewerla bilgisayara ya da diğer telefonlara bağlanabilme özelliği çok hoşuma gitti :)

tek kelime ile samsung galaxy ace diyorum..dün kardeişm almış telefon 650tl civarı...süper yani..ı phone ayarında desem abartılı olmaz...

htc wildfire s vatan bilgisayarda hafta sonunda 619 Tl idi aldım bir tane Axess 50 Tl çip puan verdi 570 Tl

bugün vatan bilgisayardan samsung galaxy ace aldım, 570 liraya. fiyat olarak çok uygundu. şu an için inceliyorum hala daha ama bi falsosunu görmedim.

Sony ericsson xperia neo ya da xperia neo v al bence. Ben kullanıyorum çok memnunum. Şu an da telefondan baglaniyorum.

xperia arc s aldım ben de, yurt dışından 800tl. kayıtr işlemi yapılınca elime geçecek(2 güne kadar gelir). neo v düşünüyordum, yurt dışından tanıdıklar gelirken böyle bi yol izledik nasıl olur bilmiyorum. sende yurt dışından getirtebilirsen çok hesaplı oluyor. neo v 200€ yurt dışında.

mustitosya37' Alıntı:
samsung galaxy ace S5830 yeni aldım. tavsiye ederim f/p oranına göre güzel ve yeterli. her istediğine cevap bulabilirsin bu telefonla.

Bende galaxy ace s5830 aldım. Axess kampanyası ile vatandan. 474 Tl'ye 10 taksit. Fiyat performans olarak 10 numara telefon...

galaxy ace en mantıklısı bu fiyat aralığında.ancak görüntülü konuşma olmadığını da belirtmek isterim.htc wildfire s de güzel telefon.okulda kullanan 2 kişiden detaylı inceledim.ancak onda da (daha doğrusu htclerin hepsinde aynı sıkıntı var) görüntülü konuşma yok.benim gibi görüntülü konuşma takıntınız yoksa wildfire s, htc salsa, galaxy ace önerilir...

Geri